Home / TEKNOLOJİ / Casper yeni ürününü tanıttı

Casper yeni ürününü tanıttı

Casper, güçlendirilen performansı, hafifliği, şık tasarımı, artırılan depolaması ve geliştirilmiş ses sistemi ile yenilenen Nirvana C350’yi kullanıcıların beğenisine sundu.

Casper Nirvana C350,yüksek performans sunan yeni işlemcisi, konfigüre edilebilen yüksek depolama alanı, hafifliği ve ince çerçevesi ile yeniledi. Intel’in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisini de barındıran Casper Nirvana C350; bir evvelki nesillere göre daha yüksek performans sağlayan işlemcisi ile farkoluşturuyor. 2&4 çekirdek, 14nm, 3.10 Ghz seri çekim frekansı özelliklerine sahip Nirvana C350; hem büro hem de günlük kullanım için şart olan tüm donanıma sahip. Daha yüksek işlemci ve grafik performansı arayan kullanıcılar içinyenilenen notebook, kullanıcılarınayepyeni tecrübeler sunmayı vadediyor.

İnce çerçeve, sınırsız ekran
9mm inceliğindeki ekran çerçevesiyle genişleyen görüş açısı ve 14” boyutlu ekran görüntüsüyle Casper Nirvana C350, şıklık ve hafiflik arayanların tercihi olurken Anti-Glare özelliğine sahip yansımasız ekranı ile de daha net bir görüntü sağlar. Anti-Glare teknolojisi, ekrana düşen ışıkları absorbe ederek ekranda oluşacak görüntü kaybını engellerken aynı vakit da TN ekran yapısı sayesinde de görüntülerin etraftan net bir şekilde görülmemesini, böylelikle büro dışında bile güvenli kullanım olanağı sunar.

Daha ince, hafif ve şık
Özel alaşımlı yapısı sayesinde plastik materyale sahip olmasına karşın metal görünümü ve sağlamlığı sunan Nirvana C350, özel tasarlanan metalik gümüş grisi rengiyle kullanıcıların zevkine hitap ediyor. Gün içinde bilgisayarlarını yanlarında taşımak isteyenler için olası olabilecek en ince ve en hafif boyutlara kazançlan C350, 1,3 kilogram hafifliğe, 19,9 mm inceliğe sahiptir.

Sahip olduğu SSD opsiyonu ile zamanı değerli kılan ve gündelik işlerin müddetini en üye indiren Nirvana C350, üretkenlik, optimal zaman ve yüksek hız sunuyor. Daha büyük boyutta depolama isteyen kullanıcılara disk opsiyonlu yapılandırma sunarken kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor.

Casper Nirvana C350, özel tasarlanan klavyesi ve makas mekanizması sayesinde tuş basım ömrünü uzatır ve tuş sesinin çıkmasını önlerken kavisli yapısı ilede parmakların tuşlara tam oturmasını sağlayarak ellerin yorulmasını engeller.

Asgari tüketim, maksimum performans
4GB sistem hafızanına sahip Casper Nirvana C350 ile günlük kullanımda maksimum performans ele geçirilir. Entegre RAM teknolojisi olan LPDDR platformunun en yeni sürümü olan LPDDR4 ile de enerji tüketiminin minimal hale getirilmesi ile şarja bağlı kalınmadan uzun müddet kullanılabilir. Özel tasarlanmış donanım ve yazılımın birleşmesiyle her sesin filtreden geçerek daha net ve duru çıkmasını sağlayan geliştirilmiş ses sitemine sahip Nirvana C350, yüksek frekanslardaki seslerin kalitesini savunur. Mini HDMI, 2 USB girişi ve 1 SD kartı ile çalışma hayatını kolaylaştıran analiz eder sunan Nirvana C350, Windows 10 işletim sistemine uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

About admin

Check Also

Ücretsiz Acil Yardım Uygulaması Geliyor

Tepe Güvenlik, Koronavirüs (Covid-19) salgınında en büyük riziko grubunu oluşturan 65 yaş üstü fertlere ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir