AK Parti İpekyolu ilçe teşkilatı 2024 yerel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda toplantılar yapıyor, ziyaretlerine hız verdi. 

Türkiye, mahalli idareler seçimleri için 31 Mart 2024 tarihinde sandık başına gidecek. AK Parti İpekyolu ilçe başkanlığı da ülkenin seçim sath-ı mailine girdiği bu günlerde çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. AK Parti İpekyolu Kadın Kolları ilçe başkanlığı çalışmalar kapsamında Bostaniçi Mahallesi'ni ziyaret ederek saha çalışması yaptı. Teşkilatın sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verildi:

Kadın Kolları, Anakademe, Gençlik Kollarıyla birlikte bugün de  Bostan içi Mahallesindeydik, kaldığımız yerden saha çalışmamıza devam ettik. Mahalle ziyaretlerimize ve gönüllere dokunmaya devam ediyoruz”  paylaşımına ilçe başkanı yanıt verdi Sizler bu zaferin baş mimarlarısınız paylaşımında bulundu.

İlçe Başkanı Yavuz Kuşan'dan, Kadın Kollarına: Unutmayın sizler bu zaferin baş mimarısınız diyerek tebrik etti.

İlçe Başkanı Yavuz Kuşan da yapılan çalışmalardan dolayı parti mensuplarını tebrik ederek, "Yaklaşık tam 10 gündür Bostaniçi mahallemizde kapı kapı dolaşan, vatandaşlarımızla ilgilenen, sorunlara çözüm odağı arayan birbirinden çok kıymetli güzide kadın kollarımızı tebrik ediyorum.

Unutmayın sizler bu zaferin baş mimarisiniz. Allah hepinizden razı olsun." şeklinde sosyal medya paylaşımında bulundu.

Diyarbakır'dan Van Büyükşehir Belediyesine Ziyaret Diyarbakır'dan Van Büyükşehir Belediyesine Ziyaret

Kaynak: Gazetevan