Bakkal, “Maçı kazanan sporcuların alın teri soğumadan hak ettikleri ödemenin geciktirilmeden yapılması bizi memnun etti. İçinde bulunduğumuz koşullar gereği bu ödemelerin yapılaması, her kulübün, her yönetimin harcı değildir” dedi.

Tecrübeli Teknik Direktör Mesut Bakkal, alınan başarılı sonuçlardan çok memnun olduğunu her fırsatta dile getirirken, mutluluğu da gözlerinden okunuyor. Taraftar, futbolcu, teknik heyet ve yönetim birlikteliğinin örnek bir birliktelik olduğuna vurgu yapıyor ve şöyle konuşuyor;

Van Büyükşehir Vanspor’un kritik maçı için büyük ekran kurulacak Van Büyükşehir Vanspor’un kritik maçı için büyük ekran kurulacak

“Yakaladığımız liderliği ligin sonuna kadar devam ettirmek ve şampiyonlukla buluşturmak istiyoruz. Başka da bir şey düşündüğümüz yok. Ekip olarak buna inandık. Saha içinde de dışında da bu hissediliyor. Saha içinde futbolcular, saha dışında taraftar kenetleniyor, bu izahı zor bir durum, ancak Amedspor olarak bunu başardık.”

Her fırsatta yönetime de teşekkür mesajları veren Bakkal, Karaman maçı sonrası yapılan jestten dolayı da teşekkür mesajı verdi. Yerinde ve zamanında bir hareketle yönetimin gönüllerini kazandığını dile getiren Mesut Bakkal, mevcut ekonomik koşullara rağmen, yönetimin futbolcuların teri soğumadan hak ettikleri ödemeleri yaptığını, bunun teşekkür ettiklerini söyledi.

Editör: İshak Kara