Demir yaptığı yazılı açıklamada, partiyi daha ileriye taşıyamayacaklarından dolayı istifa ettiğini belirterek, "5 aylık süreçte ne parti meclisinden ne de milletvekillerimizden bölgemize herhangi bir ziyaret gerçekleşmedi, yalnızlaştırdığımızı düşünüyoruz" dedi.

Keskin Bayındır Van’da Konuştu: Miting Değil, Seçim Bürosu Açılışı Yaptık Keskin Bayındır Van’da Konuştu: Miting Değil, Seçim Bürosu Açılışı Yaptık

CHP Hakkari İl Başkanı Nazım Demir, yaptığı yazılı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Partinin bölgeye ziyaret gerçekleştirmediğine değinen Demir, yalnızlaştırıldıklarını düşündüklerini belirtti.

Demir istifasının gerekçesini şu sözlerle açıkladı:

"Değişim vaadiyle gelen yönetimin bölgemize olan bakış açısı ve politika yetersizliği nedeniyle partimizi daha ileride taşımamıza imkan vermiyor. 5 aylık süreçte ne parti meclisinden ne de milletvekillerimizden bölgemize herhangi bir ziyaret gerçekleşmedi, yalnızlaştırdığımızı düşünüyoruz. Partimizi daha ileriye taşıyamayacağımızdan dolayı CHP Hakkari İl Başkanlığından istifa ediyorum."

Editör: İshak Kara