İsrail hastaneyi bombaladı: En az 500 kişi yaşamını yitirdi

İsrail bir hastaneyi vurdu: En az 500 kişi yaşamını yitirdi

İsrail hastaneyi bombaladı: En az 500 kişi yaşamını yitirdi

 Gazze Sağlık Bakanlığı, İsrail’in El Mamedani Hastanesi’ne saldırdığını ve en az 500 kişinin yaşamını yitirdiğini duyurdu. 

Gazze Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki El-Mamedani Hastanesi'ne saldırısında en az 500 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Al Jazeera İsrail'in Gazze'de vurduğu hastanede yaşamını yitirenlerin sayısının bini geçebileceğini yazdı.

BM OKULUNA SALDIRI 

Birleşmiş Milletler (BM) Yakın Doğu'daki Filistin Mültecilerine Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) Genel Komiseri Philippe Lazzarini, ajansın internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada İsrail'in, Gazze'nin orta bölgesindeki el-Magazi Mülteci Kampı'nda binlerce yerinden edilmiş insanı barındıran UNRWA'ya bağlı bir okulu hedef aldığını belirtti. Saldırı sonucu 6 kişinin yaşamını yitirdiği belirtildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Botan
Botan - 2 ay Önce

Nerdesiniz yalancı orta doğunun sahte islamcı liderleri din iman bu mu siz sadece televizyonlarda Laf yaparak gösteriş yaparsınız tüm islam ülke liderleri alçak ve korkaklarsınız keşke bombardımanda hayatlarını kaybedenlerin yerinde siz liderler olsaydınız

Yavuz
Yavuz - 2 ay Önce

Kendi halkını öldürmekten başka bi işe yaramayan dinsiz imansız sözde Müslüman liderler elinizdeki silahlar ne işe yarıyor hiç birinizin şerefi haysiyeti onuru dini imanı yok...

SIRADAKİ HABER

banner85