65 Yıl Sonra Van’a Yaşar Kemal Ödülü

31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması'nda Van’lı Gazeteci Adnan Deniz büyük başarıya imza attı.

Haydar ERDİNLER -  VANEKSPRES HABER  - İSTANBUL

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinin düzenlemiş olduğu 31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması'nda Van’lı Gazeteci Adnan Deniz büyük başarıya imza attı.

Adnan Deniz ve Deniz Zeybek’in Van’lı yazar Yaşar Kemal  ile ilgili yaptıkları Belgesel Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler yarışmasında ‘Yaşar Kemal” Röportaj kategorisinde birinci olurken yine “Mavi Ülkenin İnsanları” adlı belgeselle 2. olmayı başardı.

65 YIL ÖNCE YAŞAR KEMAL ALMIŞTI BU KEZ VANLI DENİZ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

31. Genç İletişimciler Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu

Yaşar Kemal 65 yıl önce röportaj dizisi ile Gazeteciler Cemiyeti Başarı Armağanı almıştı. Dün Gazetecilik Bölümü öğrencisi Vanlı Adnan Deniz, “Yaşar Kemal” konulu röportajıyla 31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Röportaj kategorisinde 1. Oldu

Türkiye'nin en prestijli yarışmalarından, 31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Belgesel Kategorisinde, Yaşar Kemal'i anlatan 'Mavi Ülkenin İnsanları' adlı belgeselleriyle 2. olan Van Adnan Deniz ve Deniz Zeybek'i vanekspres.com.tr olarak tebrikler başarılarının devamını diliyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
İrfan nscar
İrfan nscar - 1 ay Önce

Tebrikler başarılarının devamını dilerim bizleri gururlandığın için canlı hemşehrimiz sena ve ailene canı gönülden teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER