Başkan Örenci’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

 Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Van, Ağrı ve Hakkari Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanlığına seçilen Yakup Örenci ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Başkan Örenci’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Van Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası 24. Olağan Genel Kurul Kongresi’nin başkan seçilen Yakup örenci’ye kurum ve kuruluşların hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Van TSO Başkanı Necdet Takva ve yönetim kurulu üyeleri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret ederek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Takva, Van SMMMO yeni başkanı Yakup beye ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

SMMMO Odası Başkanı Yakup Örenci ise ziyareti için Van TSO başkanı Necdet Takva ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan örenciyi ayrıca Van İŞKUR Müdürü Sayın Hidayet KİŞİ ve Van İŞKUR Müdür Yardımcısı Ali ARSLAN, Van Defterdar Murtaza KAMAR,  Defterdar Yardımcısı Eyyüp BİLEN, Van Vergi Dairesi Müdürü Köksal GÖK, Gelir Müdürü Sayın Mustafa İSLAM ve Personel Müdürü Abdurrahim ORHAN hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 00:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER