Necdet Takva Van TSO'ya aday olacak mı?

Van TSO Yönetim Kurul Başkanı Necdet Takva Van TSO'ya aday olacak mı? Takva bu soruya açıklık getirdi. İşte o açıklama...

Necdet Takva Van TSO'ya aday olacak mı?

 2 dönemdir Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Yönetim Kurulu Başkanlık görevini yürüten Necdet Takva, yeniden aday olacak mı?

Uzun zamandır merakla beklenen sorunun cevabını Başkan Necdet Takva sosyal medya hesabından açıkladı. Bu yıl Ekim-Kasım tarihleri arasında yapılması plananlanan seçimlere Başkan Takva aday olacaklarını söyledi.

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Takva adaylığını şöyle açıkladı:

"Şayet mesele Nasip kovalamaksa, Ve bir manilik olmazsa şayet, Bu güzel gün hürmetine, Yine birlikte, Odamızı yönetmek için huzurda olmaktır niyet!" Başkan Takva adaylık açıklamasını 11 Yönetim Kurulu'nun yer aldığı fotoğraf ile duyurdu. 

KİMLER ADAY ?

Başkan Takva'nın adaylığını açıklaması sonrası Van TSO'ya aday olanların sayısı 5'e yükseldi. Yaklaşık 1 yıl önce Van TSO başkanlığına aday olacağı mesajları veren Zahir Kandaşoğlu, geçtiğimiz günlerde bu adaylık açıklamasını yeniledi. Kandaşoğlu'nun yanı sıra daha önce yönetimden istifa eden Faruk Biner'de adaylığını açıklamıştı. 2 İsmin yanı sıra İzzet Çoban ve Celal Yalvaç'ta odaya adaylıklarını duyurmuştu. Guncelvan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir vatandaş
Bir vatandaş - 1 ay Önce

Rüyasında görür

Bir vatandaş
Bir vatandaş - 1 ay Önce

Sayın takva rüyasında görür

Öz vanlı
Öz vanlı - 1 ay Önce

Takva hariç diğerleri zırt Türkçe konuşma yok akıl yok fikir yok

SIRADAKİ HABER