Van'da en çok sigortalı kadın istihdamı sağlayan şirket Webhelp

Webhelp’in Vab'da hem sigortalı istihdamını hem de kadın istihdamını en çok sağlayan şirket oldu. Webhelp bölgeye sağladığı istihdam dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından teşekkür belgesi aldı.

Van'da en çok sigortalı kadın istihdamı sağlayan şirket Webhelp

Webhelp  Van lokasyonunda bölgenin en çok sigortalı istihdam ve kadın istihdamını sağlayan işverenler arasında yer aldı. SGK Van İl Müdürü Abidin Göksoy, teşekkür belgesini Webhelp Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri merkezini ziyareti sırasında takdim etti.

Konuyla ilgili görüşlerine yer veren Webhelp CEO’su Metin Tarakçı, “Webhelp olarak hizmet portföyümüzü geliştirmeye ve  yeni lokasyonlar açarak büyümeye devam ediyoruz. 15 bine yakın çalışanımızla da istihdam yaratma konusunda aktif bir rol üstleniyoruz. Çalışanlarımızın iş ve yaşam dengesini iyileştirmek için de her türlü fırsatı sağlıyoruz.” dedi.

“Çalışan bağlılığını güçlendirmek için mobil aplikasyonumuzu devreye aldık”

Çalışan bağlılığı ve memnuniyetini arttırmak için şirket içerisinde gerçekleştirdikleri çalışmalara da değinen Tarakçı; “Çalışanlarımızın bilgi teknolojileri gibi teknik konulardaki problemlerini hızlı çözüme kavuşturacak online yapılar kurduk. Aynı zamanda çalışan bağlılığımızı güçlendirecek, birçok çalışanımızı aynı payda altında toplayacak mobil aplikasyonumuzu devreye aldık.

Webhelp olarak istihdam sağladığımız her bireyin mutluluğunu önemsiyor, bu doğrultuda kendimizi sürekli yeniliyor ve çalışanlarımıza nasıl daha fazla fayda sağlayacağımıza odaklanıyoruz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER