Van ticaret lobisine güç katacak samimi adımlar atılıyor

Adeta yeniden kabuğunu kırarcasina ayağa kalkan Van sevdalıları, metropollerde iş kuran Vanlı insanlarını ziyaret ederek kendilerine destek sunuyorlar.

Van ticaret lobisine güç katacak samimi adımlar atılıyor

Van Ticaret ve Sanayi Odası muteahitler grubu başkanı Faris Borazan ve Hüseyin Abi bu kez de Ankara'da iş kuran Vanlı işadamı Murat Baysal'i ziyaret ettiler. Vanlı müteahhitlerin yaşadıkları sorunlar konusunda takdire şayan çalışmalar yürüten Van Tso muteahitler grubu heyeti is insani Murat Baysal'i ziyaret ederek desteklerini sundular..

Diyaliz malzemelerinin üretildiği RIVAMED üretim merkezini gezen Faris Borazan ve Hüseyin Abi ,başarılarından dolayı Murat Baysal'i tebrik ettiler. Işyeri sahibi Murat Baysal da ticaret odası heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu tür ziyaretlerin daha da yoğunlaşmasının gerekli olduğunu belirten Baysal ,Van lobisinin geç kalınmış bir zorunluluk olduğunu dile getirdi. Van Tso müteahitler grubu başkanı Faris Borazan ise ziyaret esnasında yaptığı konuşmada," Vanlı iş insanlarimiz ülkenin neresinde olurlarsa olsunlar bizler için birer gururdur.. tüm çekişmeleri ve husumetleri bir yana bırakarak, birbirimize sarılmaya ve destek sunmaya devam edecegiz...Bu ziyaretlerimiz ülkenin 83 ilinde devam edecektir." Dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 23:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER