İçeriğinin geniş olması, düzenli şekilde bavul hazırlığı yapmanız durumunda, farklı türden eşyaları taşımanızı sağlayacaktır. Büyük boy valizlerin içinde yer alan lastikli koruma aparatı, hazırladığınız giysilerin dağılmamasını önler. Giysileri iki yönden bu lastik ile kitlediğinizde, sarsılma anında oluşabilecek dağılmalara engel olacaktır.

Büyük boy valizlerin iç tasarımında kullanılan işlevsel yapı ve dayanıklılığın yanı sıra, dış tasarım malzemeleri de son derece dirençlidir. Bu sayede, dışarıdan alabilecekleri herhangi bir darbede valizin içindeki eşyalarınıza zarar gelmeyecektir. Çünkü darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilen valiz tasarımları yapılmıştır. Valizlerin 360 derece dönen tekerlek sistemi ve tutma saplarındaki işlevsel soft touch kullanım, taşıma işlemini kolaylaştırmaktadır.

Stil Sahibi ve Dayanıklı: Büyük Boy Valiz Modelleriyle Şık ve Güvenli Seyahatler

Orta boy valizlerseyahatler için büyük boy modeller kadar önemi olan ürünlerdir. Çünkü orta boy valizler, çok uzun olmayan seyahatler için tercih edilebilecek özelliklerde tasarlanmıştır. İç kapasitesi büyük boy valizlere göre daha küçük olan bu modeller, seyahat anında işinizi kolaylaştıracaktır. Büyük boy valiz modelleri ise seçkin tasarımlarıyla ön plana çıkan kategorilerdir. Son derece şık dış yapıları ve güvenli taşımayı destekleyen özellikleriyle seyahat tutkunlarından tam not almaktadır.

Büyük boy ve diğer valiz modellerinde yer verilen şifreleme sistemi sayesinde, eşyalarınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Bu sistem, valizinizin fermuarının açılmasının şifreye bağlı olmasını gerektirir. Böylece eşyalarınıza karşı oluşabilecek dış tehditlere karşı şifreli sistem ile güvenliği artırabilirsiniz.

Yuvarlak formlu valizler de tercih edebileceğiniz modern tasarımlardan bir tanesidir. Tasarımında kullanılan farklı tasarım teknikleri sayesinde, şıklığıyla ön plana çıkan yuvarlak valizler, kaliteli yapısıyla da dikkat çekmektedir. Her türlü seyahate uyum sağlayabilecek büyük boy valizleri, setli halinde de satın alabilirsiniz. Set halinde satın alabileceğiniz, 2’li, 3’lü ve 4’lü travel setler vardır. Bu setlerin içinde büyük boy valizler ile birlikte, makyaj çantaları, küçük boy ya da orta boyutlu valizler de yer alabilmektedir. Farklı parçaların birleşmesiyle ortaya çıkan birçok setli valiz modeli tasarlanmıştır.

Geniş Kapasiteli Büyük Boy Valiz Modelleriyle Şık Seyahatler

Valiz seti satın almak istediğinizde, içinde büyük boy valizlerin yer alması büyük avantaj sağlayacaktır. İkili set olarak tasarlanan kombinler arasında, orta ve makyaj çantası, kabin ve orta boy, büyük ve küçük boy valiz , büyük boy valiz ve orta boy valiz gibi farklı seçenekler yer almaktadır.

Büyük boyutlu valizin yer aldığı setleri ise seyahat alışkanlıklarınızı ve konaklama sürenizi göz önüne alarak tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, 3’lü ya da 4’lü setleri de seyahatiniz için değerlendirebilirsiniz. Eğer geniş bir aileniz varsa, travel setleri tercih edebilirsiniz. Travel setlerin içinde büyük boy valizler ile birlikte, makyaj çantası ve diğer boyutlardaki valiz alternatiflerini bulabilirsiniz.

Güneş kapasitesinin yanı sıra, dış tasarımlarında kullanılan işçilikle de göz dolduran birçok valiz modeli vardır. Aynı zamanda, renk alternatifi bakımından tercih edebileceğiniz farklı tonlardaki ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Mavi, mor, sarı, siyah, gri, lacivert ve daha birçok farklı rengin kullanılmasıyla tasarlanan valiz modelleri sayesinde, sevdiğiniz renkteki valize sahip olabilirsiniz.

Geniş Kapasiteli ve Güvenli Büyük Boy Valiz Seçenekleri

Büyük boy valizlergüneş iç haznesi sayesinde seyahatlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu özelliğinin yanı sıra, kırılmaz özellikteki dış tasarım malzemeleri ile güvenli bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. İşçiliği kusursuz olan büyük boy valizler, bu anlamda güvenli bir taşıma olanağı sunmaktadır.

Darbelere karşı dayanıklı olan polipropilen gibi hammaddeler kullanılarak tasarlanan valizler de oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Valizlerin üzerine monte edilen bütün aksesuar, perçin ve benzeri parçalar, vidalama ile tutturulduğu için oldukça sağlamdır.

Sağlam bir işçiliğin kullanılması, valizlerin uzun ömürlü şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda, olası parça değişimleri ise bu özellikler sayesinde kolaylaşmaktadır. Güvenli taşıma olanağı sunan, tekerlek sistemi ve çekme kolları yükü fazla olan valizleri bile rahatlıkla taşımaya yardımcı olacaktır.

Şık Seyahatler İçin Geniş Kapasiteli Büyük Boy Valizler

Orta boy valiz eşyaların taşınması noktasında tercih edilebilecek en ideal boyutlardan bir tanesidir. Bu valizler, fazla eşyası olmayan bireylerin tercih edebileceği alternatiflerdir. Ancak genellikle, boyutu büyük olan valizler, seyahatlerde gerekli taşıma ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Tercihinizi şık bir seçimden yana kullanabileceğiniz farklı renk skalalarına sahip olan valiz seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Valizlerin formu, rengi ve dış tasarım özellikleri sayesinde, tarzınızı rahat bir şekilde yansıtabilmeniz mümkün olacaktır. Valizlerin renginin yanı sıra, kalıpsal özelikleri, dışında yer verilen mat ya da parlak yapının kendi zevkinize hitap edebilecek nitelikleri taşıdığını görebilirsiniz.

Geniş Kapasiteli ve Şık Büyük Boy Valiz Seçenekleriyle Tarzınızı Yansıtın

Valiz seti alternatifleri, farklı büyüklükteki valizlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Genellikle, geniş kapasiteli olarak tasarlanan valizler, seyahatinizde yanınızda götüreceğiniz eşyaları taşıma noktasında işinizi görecektir. İşlevselliğinin yanı sıra, şık detaylar ile donatılan valizler, My Valice imzası taşımaktadır.

Hakkari Gazeteciler Cemiyeti 'Ali Yiğit' Dedi Hakkari Gazeteciler Cemiyeti 'Ali Yiğit' Dedi

Kendine has özellikler taşıyan bu valiz modelleri sayesinde, stilinizi kolaylıkla tamamlayabilmeniz mümkün olacaktır. Büyük boyutlu valizler ile seyahat ihtiyaçlarınızı karşılarken, tarzınıza da yön vermiş olursunuz. Haznesi geniş olan valiz modelleri, eşyalarınızı taşırken fazladan tek bir valiz bile almadan seyahat edebilmenizi sağlayacaktır. Çünkü bu modellerin iç kapasitesinin geniş olması, birçok eşyanızı tek bir valizde taşıyabilmenize yardımcı olacaktır.