A Haber Kapıköy Sınır Kapısını Açtı!

2020 yılının mart ayından bu yana kapalı bulunan ve sürekli olarak gündemde bulunan Kapıköy Sınır Kapısı ile ilgili haber yapan A Haber, Kapıköy'ün açık olduğunu söyledi.

A Haber Kapıköy Sınır Kapısını Açtı!

VanHaber - Türkiye'nin en önemli sınır kentlerinden bir tanesi olan Van, Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapalı bulunması nedeniyle ciddi ekonomik sorunlar ile karşı karşıya.

2020 yılının mart ayından bu yana kapalı bulunan Kapıköy Sınır Kapısı, kent ekonomisine ciddi zararlar vermiş durumda. Her platformda ve toplantıda gündeme gelen Kapıköy Sınır Kapısıyla ilgili A Haberin yaptığı haber sosyal medyada gündeme geldi.

A HABER MUHABİRİ "KAPI AÇIK" DEDİ 

Kapıköy Sınır Kapısı'nda yayın yapan A Haber muhabiri, Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği Kapıköy'ün kapalı olmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Koronavirüs tedbileri Kapıköy Sınır Kapılarında da devam ediyor. İran üzerinden yurda girmek isteyen turistlerin ateşleri ölçülüyor. Öte /yandan sınır kapısında bulunan turistlerin ateşleride, ateş ölçer ile ölçülyor. Sınır kapısındaki memurlar 24/7 olarak görevlerini sürdürüyorlar. Bu noktada İranlı turistlerin geliyor ve buradak iservisler ile Van'a geçiyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kapıköy'ün kapalı dediği, Kapıköy Sınır Kapısı'ndayız. Burada giriş-çıkışlar kontrollü olarak gerçekleştiriliyor." guncelvan

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlıı
vanlıı - 8 ay Önce

A HABER HAYATINIZ YALANN AKP MHP YALAKASI A HABER NERDEN AÇIKTIR İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN DOLAN TALAN SİZİ ALLAHA HAVELE EDİYORUMMM..

Mahoni
Mahoni - 8 ay Önce

Normaldir akp ile mhp nin hangi vekilinin konuştuğu kelime doğru A haber bu iki partinin kanalı maalesef doğru konuşanın yeri yok yalan dolan laflarla milleti kandırmaya çalışıyorlar

Turkiyeli
Turkiyeli - 8 ay Önce

Hala haber kalali diyorsunuz kurulduğu gunden beri iftira yalan kumpas şantşj kanali

Teşuba Li
Teşuba Li - 8 ay Önce

Size inanıp izleyen ve kumandasinda olduğunuz parti ve ittifaka oy veren m...luk lara duyrulur

SIRADAKİ HABER