Ak Partili Meclis Üyesi Koronavirüsten yaşamını yitirdi

AK Parti kongresine katılan Belediye Meclis Üyesi Koronavirüsten yaşamını yitirdi AKP kongresine katılan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Ak Partili Meclis Üyesi Koronavirüsten yaşamını yitirdi

 Ak Parti kongresine katılan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Çekmeköy Belediyesi, Aydoğdu’nun ölüm haberini sosyal medyadan duyurdu. Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi.

Aydoğdu’nun ölüm haberini Çekmeköy Belediyesi sosyal medyadan duyurdu. Belediye’den yapılan paylaşımda “Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhum Meclis Üyemize Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz” ifadeleri kullanıldı. Ensar Vakfı Çekmeköy hesabından da Aydoğdu için paylaşım yapıldı. Paylaşımda, “Belediye meclis üyesi değerli insan Bülent Aydoğdu'unun COVİD-19 salgınına yenik düşerek hakka yürüdüğünü büyük bir teessürle öğrendik” ifadeleri yer aldı.

KONGREYE KATILMIŞTI

Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu, 24 Şubat’taki AKP 7. Olağan Kongresine katılmıştı.
Aydoğdu’nun kongre paylaşımları şu şekilde:
Çekmeköy İlçe Teşkilatı Ak Parti İstanbul il Kongresinde...  Her Zaman olduğu gibi bir arada...#inandığınYoldaYürü#AslaYalnızYürümeyeceksin pic.twitter.com/baI1AeWqbj — Bülent Aydoğdu


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER