Akman'ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor...

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Akman'ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor...

Her gün ilçenin farklı noktalarında faaliyet gösteren esnafı ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Akman, bugün de beraberinde bulunan Belediye Meclis Üyesi Zübeyir Yıldızbaş ve birim müdürleri ile birlikte hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, 10:00-17:00 saatleri arasında açık olan Van-Erciş Karayolu üzerinde faaliyet gösteren fırın ve market gibi temel ihtiyaç maddelerini satan esnaf ile alışveriş merkezlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. 

Otogar Kavşağı’ndan başlayarak Trafik Bölge Müdürlüğü Kavşağı’na kadar devam eden güzergahta bulunan tüm esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Akman, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Yapılan ziyaretlerin amacının esnaf ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Akman, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak olduğunu dile getirdi. 

Tüm esnafı dolaşarak karşılaştıkların sorunları yerinde görme fırsatı yakaladığını da vurgulayan Başkan Akman, halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını dile getirdi. Başkan Akman, “Halkın ve esnafın yanlarında olduğumuzu görmesi çok önemlidir” şeklinde konuştu. 

Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını belirten esnaf Belediye Başkanı Salih Akman’ın sık sık kendilerini ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Otogar
Otogar - 2 ay Önce

Keşke ise aldigin yakin akrabalarinda goturseydin ama dogru onlar bankamatik memurlari

Tuşba
Tuşba - 2 ay Önce

Sinan Bey 13 mahallede temizlikler yaptırıyor. Bi Vanlı olarak Sayın Akman da şu mahalleri dolaşıp görsün lütfen ve şu mahallelerimizi pırıl pırıl yaptırsın.

SIRADAKİ HABER