banner97

Aslan'ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Cevdet Paşa Mahallesi’nde halk pazar esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Aslan'ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor


Sorunları tespit etme, talep ve önerileri dinlemek için vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan V. Sinan Aslan, bu kez de Cevdet Paşa Mahallesi’nde kurulan Açık Halk Pazarı esnafını ziyaret etti. Belediye Başkan V. Aslan, Çarşamba pazarı esnafını ziyaret ederek hem hal hatır sordu, hem bol kazançlar diledi hem de istek ve şikayetleri dinledi. Aslan’a, Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti.


“KÜÇÜK BİR DERDİNİZE BİLE DERMAN OLMAK BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR”


Sorunları çözmek için elbirliğiyle, yoğun şekilde çalıştıklarını ifade Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, şöyle konuştu: “Pazar esnafımızın dertlerini, sıkıntılarını yerinde dinliyoruz. Amacım esnaflarımızla buluşarak bütün sıkıntıları, talepleri yerinde görmek. Buradaki bazı esnaf arkadaşlar kapalı pazar istiyor. Bunları konuşalım, nereye kapalı pazar yapabiliriz? Kapalı pazar yeri yaptığımız da bu alanı doldurabilecek miyiz? Küçük bir derdinize bile derman olmak benim için önemlidir.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahcivan
Bahcivan - 7 ay Önce

Akp ilce baskani kaymakam belediye oh ne guzel üc maaş ne şansli

vanlıı
vanlıı - 7 ay Önce

akp ye yaranmak için hizmet olmaz kayyumdan vana hayır yokk akpye yalakalık olmaz kaymakam her kese eşitirrrr olması lazım akpnin ne işi var kaymakamla

SIRADAKİ HABER