Bakan Soylu'ya Çakıcı'dan Destek: Bazı milletvekilleri çizmeyi aştı

Alaattin Çakıcı’dan İçişleri bakanı Süleyman Soylu’ya destek: Bazı milletvekilleri çizmeyi aştı

Bakan Soylu'ya Çakıcı'dan Destek: Bazı milletvekilleri çizmeyi aştı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuk olduğu bir televizyon programında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a hakareti sonrasında başlayan tartışmaya suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı da katıldı.

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabı üzerinden gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çakıcı, açıklamasına şu ifadelere yer verdi: “Batı ve okyanus ötesinin Soros ile yakın teması olan bazı milletvekilleri bu zor süreçte çizmeyi aşmıştır. Biri birine hakaret ettiyse Cumhuriyet Savcılığı’na şikayet eder. Ne yazık ki milliyetçi damardan beslenen, partisine ihanet edip ayrı parti kuran, profesörüm diyen, adliyenin yolu varken bir sokak kabadayısı gibi arkasına birilerini alarak İçişleri Bakanlığı önünde şov yapmak kaydıyla kendisine de yine Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü ocaklarında yetişip, bir hanımefendinin peşine takılıp yuvasını terk eden geçmişte de kardeş kadar yakın olduğum İYİ Partili milletvekili Milliyetçi Hareket Partisi’ne veryansın etmektedir. Her ikisi de milliyetçiyim der. İsteyerek veya istemeyerek CHP ve HDP ‘ye hizmet etmektedirler.

Dünya şu an bir kaosun içerisindedir. Akıllı bilim adamları ,siyasetçiler ve milletvekilleri bu kaosta devletin ve milletin yanında yer alması gerekirken gelecek seçimler için Soros ‘un, okyanus ötesinin ve Avrupa Birliği’nin borazanını çalmaktadırlar.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir televizyon programında Özdağ’a hakaret etmiş, “hayvandan aşağı” şeklinde ifadeler kullanmıştı. Bakan Soylu, “Bunlarda ahlak diye bir şey yok, bunlar birilerinin çocuğu olmuşlar, bunlar Türkiye’nin çocukları değildir. Bunlar Soros gibilerin çocukları olmuşlar” demişti.

Özdağ, dün gece bu sözlerin ardından canlı yayına bağlanmasını kabul etmeyen Soylu’ya seslenerek “Ben yarın İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle. O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11.00’de. Erkeksen orada bekle” demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cift maaş
Cift maaş - 3 hafta Önce

Dahada rezil okursunnuz inş

Arvas
Arvas - 3 hafta Önce

Oh oh oh oh turk halki sizi sevmiyor be rezilller

SIRADAKİ HABER