Çelik: Türkiye, yegane terör örgütüdür

‘Türkiye, yegane terör örgütüdür” diyen Çelik’in ifadeleri kameralara yansıdı. Partisinin MYK toplantısının ardından yaptığı konuşmada dili sürçen AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Türkiye, DEAŞ ve PKK ile mücadele eden yegane terör örgütüdür” dedi.

Çelik: Türkiye, yegane terör örgütüdür

VanHaber - ‘Türkiye, yegane terör örgütüdür” diyen Çelik’in ifadeleri kameralara yansıdı. Partisinin MYK toplantısının ardından yaptığı konuşmada dili sürçen AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Türkiye, DEAŞ ve PKK ile mücadele eden yegane terör örgütüdür” dedi.AKP Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. “Türkiye, 2020’de terör örgütlerine göz açtırmadı” ifadelerini kullanan Çelik’in dili sürçtü. Çelik, “Türkiye, DEAŞ ve PKK ile mücadele eden yegâne terör örgütüdür” dedi. Çelik’in ifadeleri şöyle oldu:

“Türkiye terörle mücadelede 2020’de terör örgütlerine göz açtırmadı. DEAŞ karşısında Türkiye başarıyı tek başına ve sahada gerçekleştirmiştir. Birileri PKK’ya destek için bahane ararken Türkiye terörle mücadele eden yegane terör örgütüdür. Türkiye, 2020 yılında güçlü bir terörle mücadelenin nasıl verileceğini göstermiştir. Müttefiklerimizden bazıları terör örgütlerine kamyonlarla dolu silahları vermeye devam etmiştir.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 2 hafta Önce

Bunları şaşırtan Allah daha neler söyletir gorun bakin

Mahoni
Mahoni - 2 hafta Önce

İlk defa akp Li bir milletvekili olarak doğru bir kelime kulandınız daha çok şaşıracaksınız bu iki partiden ne beklenir

Metin duman
Metin duman - 2 hafta Önce

Allah suyletti

SIRADAKİ HABER