banner97

Demir: Devlet Van'a üvey evlat muamelesi yapmaz!

TOBB Van GGK Başkanı Seyhan Demir konuk olduğu televizyonda Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapalı olmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Demir: Devlet Van'a üvey evlat muamelesi yapmaz!

VanHaber - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı M.Seyhan Demir Kanal M'e konuk oldu. 

TOBB Van GGK Başkan Seyhan Demir konuk olduğu televizyonda Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapalı olmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Demir şu ifadeleri kullandı:

"İran'dan İstanbul'a uçakla gidilebiliyorsa, Van'a da gelinebilir. İstanbul öz evlat ise Van üvey evlat değil harhalde. Benim bu konulardan çok uzak olduğumu düşünün. Bir vatandaş olarak İran'dan İstanbul'a nasıl gidildiğini düşünürüm. O zaman o yöntem ve teknik nasıl oluyorsa, bizde aynı yöntemi istiyoruz. Ya da A, B isimli kapılar nasıl açıksa, bizde kapımızın o statüde çalışmasını istiyoruz. Diğer kapılar açıkken buranın kapalı olması kabul edilir değildir. Kurulumuzun da, Van Ticaret ve Sanayi Odası'nın da fikri ilk günküyle aynıdır. Kapıköy ilk günde kapanmasın dedik bugünde aynısını diyoruz. Kapıköy açılsın ve bir daha kapanmazsın. Devlet her türlü tedbiri alır ve vatandaşının da düşmanı değildir." GüncelVan

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahoni
Mahoni - 6 ay Önce

Değerli yorumcumuz tüm görüşlere eşit mesafede durmakla birlikte; küfür, hakaret, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla

SIRADAKİ HABER