Demirtaş'tan TELE 1 ve Halk TV'ye Mesaj

HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş  TELE 1 ve Halk Tv için mesaj yayınladı. Selamlarını yollayan Demirtaş, Özgür günlerde görüşeceğiz dedi.

Demirtaş'tan TELE 1 ve Halk TV'ye Mesaj

VanHaber - Gazeteci Barış Yarkadaş, Halk TV’de tutuklu gazeteci Murat Ağırel’in mektubu, HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve tutuklu iş insanı Osman Kavala’nın mesajlarını paylaştı.Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu Taksim Meydanı programında gazeteciler Özlem Gürses, İsmail Saymaz ve Barış Yarkadaş gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Programın ilerleyen saatlerinde Barış Yarkadaş, Selahattin Demirtaş’ın Halk TV ve Tele 1 için gönderdiği mesajı paylaştı.

Yarkadaş, “Geçen hafta Sayın Selahattin Demirtaş’a yapılan hukuksuz uygulamadan bahsetmiştim. Selahattin Demirtaş avukatları aracılığı ile bir mesaj yollamış. Hem Halk TV hem de Tele 1 çalışanlarına en içten samimi duygularını, selamlarını gönderdiğini söylemiş. Sanırım Halk TV yayınlarını izleyebiliyor ama, Tele 1’i izleyemiyor. Tele 1’e de buradan bizim aracılığımızla dayanışma duygularını iletmiş. Sayın Selahattin Demirtaş, ‘Özgür günlerde görüşeceğiz’ demiş. Biz de buradan selamını aldığımızı söyleyelim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER