En Büyük Tanık Tarihtir...

Tarih 21 Aralık 2013... Silahların sustuğu, barış ortamının hüküm sürdüğü yıllar.

En Büyük Tanık Tarihtir...

Lakin birileri bu huzur ortamını sabote etmek için tüm kirli tezgahları kuruyor.

Kimse, Turkiye’de büyük bir kaos yaratacak tehlikenin farkında değil.

Sapla saman karışmış birbirine.

Kurt, kuzu postuna bürünmüş..

Ve çıkar çevreleri, tereddütsüz adeta kurt'a secde ediyor..

Böylesi vahamet arz eden kirli entrikayı fark edip kamuoyuna sunduğum için, siyasi, hukuki ve mesleki alanda adeta linç ediliyorum.

Kirli tezgahın mimarlarıyla kola kola gezenler tarafından ,'hain, terörist, bölücü ' olarak lanse ediliyorum.

Hele bi okuyun da 21 Aralık 2013 tarihinde kaleme aldığım makalede neler yazmışım.

Okuyun da, bölücü ve hain ben miyim yoksa o günlerde bu karanlık odaklarla dolaşıp bugün de kendilerini kamufle edenler mi 'bölücü ve hain ' mi?

Kararı siz verin.

BU HALKLARI BEDUALARA BOĞANLARA LANET OLSUN

Pensilvanya’da tetiklediği fay hattıyla ülkede büyük deprem yaratan mele Feté, yaptıkları yetmezmiş gibi yine beddualarla halkın üzerine gazap akıtıyor.

Cemaat neferleri yetiştirdiği dershanelere dokunulduğu günden bu yana, Kürt, Türk, Laz, Acem, Çerkez, Alevi, Sünni ayrımı yapmadan ha bire beddualar yağdıran, sümük salya görüntülerle kendinden farklı düşünenleri kahretme peşinde olan Erzurumlu takkeli yine bedduaya sarıldı

AKP hükümetinin, Ayakkabı yüzsüzlerine karşı başlattığı, temizlik operasyonu sonrası öyle beddualarda bulundu ki insan düşmanına yapmaz.

Eğer ki beddualar kabul görecekse, bir yıldır bu ülkede var olan huzuru önemseyen biri olarak, halklar arası huzur ve kardeşliğin devamı ve selametini, kendi rant ve çıkarları için yönelen anlayışlara bende birkaç beddua edeyim.

Yüce rabbim…

Sen bu bir yıllık huzur ortamını içlerin sindiremeyen kişi, düşünce ve yapıları kahır ile hüsrana uğrat ve onların tahtını yerle bir et.

Ey Xwuda

Kendisi deniz aşırı ülkelerde otururken, geride bırakıp gittiği topraklarda yaşayan halkları birbirine düşüren ve sana el açıp bu halkların kahr olmasını dileyen kulunu, kaldığı yerden ve oturduğu koltukta takatsiz ve mecalsiz bırak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 11 ay Önce

Ağzına sağlık kardeşim güzel bir yazı bizde amin diyoruz.

Erdal
Erdal - 11 ay Önce

Algı yeteneğin olusmus

SIRADAKİ HABER