Erdoğan'dan sonra AKP'nin başına geçecek ismi açıkladı

Sabah yazarı: Erdoğan sonrası AKP'nin başına geçecek ismi açıkladı...

Erdoğan'dan sonra AKP'nin başına geçecek ismi açıkladı

VanHaber - Sabah yazarı, katıldığı televizyon programında Erdoğan sonraAKP’nin başına geçecek isimleri sıraladı. Odatv’nin aktardığı habere göre CNN Türk kanalında dün akşam yayınlanan “Akıl Çemberi” programında dikkat çeken bir tartışma yaşandı.

Programında konukları arasında yer alan, hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı Hasan Basri Yalçın ve Atatürk’e ettiği hakaretlerle bilinen Niyazi Birinci’nin (Yavuz Bahadıroğlu) oğlu Mücahit Birinci, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirdi.

Programın son bölümünde söz alan avukat Hüseyin Ersöz, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Devlet Bahçeli’nin, Meral Akşener’in alternatiflerini düşünebiliyoruz. Peki şu soruyu sormak lazım; Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın alternatifi kim? Var mı öyle bir alternatif?” diye sordu.

Avukat Ersöz’ün bu sorusu üzerine AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hasan Basri Yalçın ve Mücahit Birinci önce uzun süre bu soruya yanıt vermediler. Ersöz sorusuna uzun süre yanıt verilemeyince, “Bu soruyu cevaplandırabilir misiniz” diyerek devam etti.

Bunun üzerine Sabah yazarı Hasan Basri Yalçın, Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra AKP’ye lider olacak aday isimler için, “Burada da var bir sürü. Süleyman Soylu’yu sayarsınız, Berat Albayrak’ı sayarsınız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Adi vanlı kendisi vanlı olmayan arkadaş ya sus sus valla bişey anlaşılmıyor.

Dede,
Dede, - 10 ay Önce

Hayırlısı geçsin!

vanlı
vanlı - 10 ay Önce

maşAllah ne düzgünlerini de aymış

SIRADAKİ HABER