Esnaftan AKP’lilere tepki: Yazık ettiniz bize

Van’da AKP’lilerin esnaf ziyareti tepkiye dönüştü. Esnaflar, AKP’lilere “Bunun sorumlusu sizlersiniz. Yazık ettiniz bize” dedi.

AKP Van İl Örgütü, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumartesi günü kente yapacağı ziyaret öncesi içerisinde AKP Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun da olduğu AKP’li heyet, kentteki esnafı ziyaret etti. Ziyaret öncesi AKP il binası önünde açıklama yapan Türkmenoğlu, Erdoğan’ın kentte yapılan 155 tesisin açılışını yapmak üzere Van’a geldiğini söyledi. Daha sonra Cumartesi günü Erdoğan’ın katılımıyla Beşyol’da yapılacak mitinge katılım sağlamak amacıyla esnaf ziyareti yapan AKP’liler, esnafın tepkisiyle karşılaştı.

'BUNUN SORUMLUSU SİZLERSİNİZ'

Ziyaret sırasında bir esnaf Türkmenoğlu’na tepki göstererek, “Esnaf olarak hiç iyi değiliz, bunun sorumlusunun yüzde 99’u karşımdaki parti, yani sizlersiniz. Yazık ettiniz bize” dedi. Bunun üzerine Türkmenoğlu esnafa dönerek “siz kendi görüşlerinizi söyleyin” demesi üzerine esnaf, tezgahındaki terliği göstererek, “Geçen yıl bu terliği 20 liraya alıyordum, şimdi ise 70 liraya alıyorum. Bunun sorumlusu sizlersiniz. Gençlere ve esnafa yazık ettiniz” sözleriyle tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, 00:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
idris
idris - 3 hafta Önce

Helal olsun esnafa doğruyu söylemiş

Botan Eruh
Botan Eruh - 3 hafta Önce

155 açılışmış boş açılışlar milletin gözünü boyama açılışlar bende sandım yeni otogar Edremit’ten amike giden sahil yolu yeni futbol sahası Van çevre yolu İpekyolu şehirler arası üst yada alt geçit yolları Çaldıran ve Başkale sınır kapıları maşAllah o kadar çok iş yapmışlar daha aklıma gelmeyen çok önemli açılışlar yapacağını sandım ????

Vanli
Vanli - 3 hafta Önce

Akp ye asla oy yokkkkk

Hakikat
Hakikat - 3 hafta Önce

Van İl teşkilatı hepside millete karşı yapacakları bir şey yoktur tümünün değişmesi lazım teşkilata yazık ediyorlar

SIRADAKİ HABER