Firma Rehberi

Ticari olarak herhangi bir iş kolunda faaliyet göstermekte olan küçük, orta ya da büyük ölçekli işletmelerin iş türü ve verdikleri hizmete göre gruplandırıldığı ve reklam, telefon numarası, kampanya ve duyuruların yer aldığı tanıtım sistemidir.

Firma Rehberi

Ticari olarak herhangi bir iş kolunda faaliyet göstermekte olan küçük, orta ya da büyük ölçekli işletmelerin iş türü ve verdikleri hizmete göre gruplandırıldığı ve reklam, telefon numarası, kampanya ve duyuruların yer aldığı tanıtım sistemidir. Bibuldum sitesi ücretsiz olarak faaliyet göstermekte ve en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Farklı bir şekilde ifade etmek gerekir ise bireysel ya da kurumsal firmaların ücretsiz bir şekilde tanıtımlarını yapabildikleri, firmaları müşterileri ile buluşturan ücretli ya da ücretsiz firma ekleme imkânı sunan dijital bir platformdur.

Firma Rehberi Sistemi Nedir?

Firma rehberi sistemi içerisinde yer alan bilgiler herkese açıktır. Dünyanın her yerinden ve dileyen herkes bu bilgilere ulaşmaktadır. Bu sayede müşterilerin firmaya daha hızlı bir şekilde ulaşması sağlanmaktadır. Bibuldum firma ile müşteri arasındaki en hızlı bağlantıyı sağlayan köprü konumundadır.

Ülkemizde her geçen gün açılan firma sayısı artmakta ve ticari rekabet daha da ağırlaşmaktadır. Firmalar müşterilerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak ve kendisini daha fazla kişiye tanıtmak amacı ile firma rehberi gibi alanlarda yer almaktadırlar.

Ücretsiz firma kayıt avantajı sağlayan firma rehberi siteleri ile ziyaretçiler sokak sokak, cadde cadde dolaşmak yerine diledikleri firmaya, ürüne ve kampanyaya ulaşmaktadırlar.

Bibuldum kolay ve anlaşılır ara yüzü sayesinde ziyaretçilerin dilediği firmayı ve ürünü bulmasını kolaylaştırmaktadır. Ziyaretçiler sistemde yer alan firma bilgileri sayesinde firma ile iletişime geçerek beğendiği ürüne sahip olmaktadırlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER