banner97

Gençlik ve Spor Bakanı Van’da Gençlerle Buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tuşba Gençlik Merkezi'nde incelemelerde bulunduktan sonra bir süre gençlerle sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Van’da Gençlerle Buluştu

VanHaber - Biz dizi ziyaretler için Van’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ferit Melen Havalimanı'nda Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman ve kurum amirleri tarafından karşılandı.

Bakan Kasapoğlu, daha sonra beraberindekilerle Tuşba Gençlik Merkezi'ne gelerek, çeşitli incelemelerde bulundu. Burada ilk olarak gençlerin seslendirdiği şarkıları dinleyen Bakan Kasapoğlu, ardından kişisel gelişim, ahşap, seramik, güzel sanatlar, müzik ve bilişim atölyelerini gezerek, gençlere kitap dağıttı. Bir süre gençlerle sohbet eden Kasapoğlu, ardından geceyi geçireceği otele geçti.

Bakan Kasapoğlunun Van temasları yarın da süreceği bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlıı
vanlıı - 7 ay Önce

hangi gencler bunlar türgev akp yalakalık yapan gencler memkeke zere faydaları yokkk akp mhp oy yokkkkkkkk

Teşuba Li
Teşuba Li - 7 ay Önce

Ne genci bunlar 30 yaşlarında birer apk çalışanı , Atanmış bir bakanın yapacağı bu olur gelip van in yoksul mahallelerindeki gençlerle poz verecek halkın içine girecek deyil çünkü kendisi atanmış biri...

SIRADAKİ HABER