Gökhan Öznur'dan Aşı Çağrısı

Öz Sağlık İş Van Şube Başkan Gökhan Öznur Covit19’a karşı Van halkını aşı olmaya davet etti.

Gökhan Öznur'dan Aşı Çağrısı

Öz Sağlık İş Van Şube Başkanı Gökhan Öznur ülkemizi etkisi altına alan ve son zamanlarda Van ilimizin haritada kırmızı olması bizleri üzmüştür başta sağlık çalışanları olmak üzere covit19 pandemide emek sarf eden tüm emekçilerimize teşekkür ediyorum ne yazık ki aşılama ilimizde düşük sevilerde seyretmekte Covit19’a karşı Van halkını aşı olmaya davet ederek sıkıntılı dönemleri aşı ile atlatmak için çağrıda bulundu.

Başkan Öznur dünyayı  “Ülkemizi ve etkisi altına alan Covit19’a karşı mücadele kapsamında lütfen aşılarımızı olalım. İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı hastaneler, semt poliklinikleri, üniversite hastaneleri ve aile hekimliklerinde Covit 19 aşılarımızı randevulu veya randevusuz yaptırabiliriz. Van il sağlık Müdürümüzün salgınla mücadelede aşılama programına verm olduğu yoğun emekleri takdire şayan olarak nitelendiriyoruz. Vermiş oldukları emek ve mücadele bizlerinde bir birey olarak üzerimize düşeni yapmamız gerektiğini yinelemek istiyorum. Bu anlamda İl Sağlık Müdürümüzün başlatmış olduğu aşılama vatandaşımızın ayağına kadar gitmiş durumda, toplu alanlarda kurulan AVM ve valilik önünde kurulan stantlarda ve ilimizin birçok alanında aşılama faaliyetleri sürdürülmektedir. Daha fazla mağdur olmamamız, oluşabilecek kısıtlamalara karşı önlem alabilmemizin, normalleşme sürecine tam anlamıyla geçebilmemiz ve olası riskleri bitirebilmemizin yolu aşı olmaktan geçtiğini belirtmek istiyorum. Yaklaşık bir buçuk yıldır hepimizi etkisi altına alan Covit 19, gerek yaşam koşullarımızı gerekse hayatımızın her alanında ciddi eksiklikler meydana getirmiştir. Yeniden bu sıkıntıları ve eksiklikleri yaşamamak adına aşılarımızı bir an önce olmamız gerekir" diye konuştu.

Covit 19 salgınında kaybettetiklerimiz sağlık çalışanı arkadaşlarımız ve tüm hemşerilerimize Allah'tan rahmet diliyorum bu mübarek günlerde  bayram öncesi asimizi olalım sevdiklerimizi üzmeyelim tüm halkımızın mübarek bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim ....

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER