İş insanı Avi Alkaş Van'a geliyor!

Ticaret ve Sanayi Odası İş Dünyası Derneği VATSO, Türkiye'de AVM dünyasının 1 numaralı ismi olarak anılan Avi Alkaş'ı Van'a getirecek.

İş insanı Avi Alkaş Van'a geliyor!

VATSO, insanlarını Van’a getirmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda iş insanı Ayşen Zamanpur’u Van’da ağırlayan VATSO’nun davetiyle bu defa da iş insanı Avi Alkaş, Van’a gelecek. Van’da incelemelerde de bulunacak Alkaş’a iki kişi de eşlik edecek. Konuyla ilgili Şehrivan’a açıklamalarda bulunan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Alkaş’ın salı günü Van’da olacağını ve Van’ı gezip, incelemelerde bulunacağını belirtti.

KANDAŞOĞLU: ALKAŞ, AVM DENİNCE İLK AKLA GELEN İSİM

Kandaşoğlu, uluslararası üne sahip bir kişinin Van’a ilk kez gelecek olmasının sevindirici olduğunu dile getirerek şunları söyledi: “Avi Alkaş, İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de bilinen birçok AVM'nin projesinde yer almış bir isim. AVM denince ilk akla gelen isim. Bu alanda uluslararası üne sahip. 1 yıla yakındır kendisiyle temas halindeyiz. Sağ olsun davetimizi kabul etti. Salı günü 2 kişilik danışman ekibiyle Van’a gelecek. Kent merkezini gezecek. Onun bizler için çizeceği yol haritası çok önemli. Benim gönlümden geçen Van'a çok ortaklı bir AVM kazandırmak.

O AVM için Van dışından da insanlar gelsin. AVM kültür ve sanat etkinliklerinin de merkezi olsun. Avi Bey bu konuda Türkiye’de 1 numara. Böylesi uluslararası üne sahip bir kişinin Van’a ilk kez gelecek olması da sevindirici. Çünkü birçok iş insanı onun tavsiyesi doğrultusunda yatırım yapıyor, yeni işler, yeni ortaklıklar kuruyor.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER