banner97

Kaftancıoğlu’ndan Bakan Soylu’ya yanıt: Kıskanmayın!

çişleri Bakanı Süleyman Soylu, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki protestolarla ilgili açıklamalarda bulundu. Konuşmasında isim vermeden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yönelik “Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var?” dedi.

Kaftancıoğlu’ndan Bakan Soylu’ya yanıt: Kıskanmayın!

VanHaber - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki protestolarla ilgili açıklamalarda bulundu. Konuşmasında isim vermeden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yönelik “Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var?” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’ndan Soylu’ya yanıt gecikmedi. Twitter hesabından paylaşım yapan Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı:

CHP’si ve CHP’li il başkanları illerindeki tüm kesimlerin sorunlarıyla ilgilenir, takipçisi olur ve haklı mücadelenin yanında yer alırlar. Kibir göstermez davetlere de icabet ederler. Kıskanmayın ne olur, çalışın sizin de bizler gibi il başkanlarınız olur:))”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahoni
Mahoni - 7 ay Önce

Süleyman soylu öğrenciler terorist siyasi partiler terorist köyde yaşayan terorist hakkını arayan soran terorist ya siz akp ile mhp neysiniz ağzınız iyi laf yapıyor herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz

SIRADAKİ HABER