Kaya ile Aydın Ailesi'nin mutlu günü

Van’ın saygın ailelerinden Kaya ailesinden İş insanı Türkmen Kaya’nın oğlu Şeref Kaya görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Organize Sanayi Bölgesi Fuar Kongre alanında yapılan ve iki gün iki gece süren düğüne Kaya ailesinin yakınları sevenleri, Van protokolu çok sayıda sivil toplum kuruluşu siyasi parti başkanları, İstanbul, İzmir, Antalya, Hakkari, Van, Erbil, Duhok kentlerinde yaşayan akrabalarının da aralarında bulunduğu seçkin davetli topluluğunu ağırladı.

Sağdıçlığını Nejdet Bayram'ın yaptığı düğüne katılan davetliler Kürtçe Türkçe müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Gelin ve damada ömür boyu mutluluklar dileyen Nejdet Bayram bu mutlu günlerinde kendilerini yanlız bırakmayan, bütün davetlilere teşekkür etti.

Düğüne katılan davetlilere teşekkür eden damadın babası iş adamı Türkmen Kaya, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize Kaya ailesi ve Aydın ailesi adına teşekkür ederim. Ayrıca düğüne katılamayıp bizleri telefonla arayan dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

VanEkspres ailesi olarak Seher ve Şeref Çiftçi’ye Ömür boyu mutluluklar dileriz.
  

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2021, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER