Kobanê Davası'nda ilk duruşma o tarihte görülücek

Kobanê soruşturması kapsamında hazırlanan 3 bin 530 sayfalık iddianameyi kabul eden Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesi, ilk duruşmayı 25 Nisan Pazar günü olarak belirledi. 

Kobanê Davası'nda ilk duruşma o tarihte görülücek

VanHaber - Kobanê soruşturması kapsamında hazırlanan 3 bin 530 sayfalık iddianameyi kabul eden Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesi, ilk duruşmayı 25 Nisan Pazar günü olarak belirledi. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın “Kobanê soruşturması” kapsamında hazırladığı 3 bin 500 sayfalık iddianameyi kabul eden Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesi, duruşma gününü belirledi. Mahkeme heyeti tarafından oluşturulan tensip kararında, aralarında HDP’li siyasetçilerinde bulunduğu 108 kişinin yargılamasının yapılacağı ilk duruşma 25 Nisan’da Sincan Cezaevi Kampüsü’nde görülecek. Duruşmanın Pazar gününe verilmesi dikkat çekti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlıı65
vanlıı65 - 3 hafta Önce

Selahatin Demirtaşı size yedirmeyiz uyduruk gerekçelerle en kısa zamanda tahliyeee özgürlükk her onurlu kürt demirtaşa sahip cıkmalıı

Metin duman
Metin duman - 2 hafta Önce

Şimdi bul bul yalandan hayali gizli tanık yaratırlar tiktatorun adaleti

Mahoni
Mahoni - 2 hafta Önce

Diyarbakır’da kollarına girip siyaset yapan ülkeyi bu duruma getiren bu iki parti bütün bu yaptıklarını şimdi Selahattin Demirtaş’a ödetiyorlar millet uyandı sizin bu pilanlarınızdan

SIRADAKİ HABER