O İsim Koronavirüsün Biteceği Tarihi Açıkladı

Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi

O İsim Koronavirüsün Biteceği Tarihi Açıkladı

VanHaber - Koronavirüs ortada yokken böyle bir virüsün dünyayı ele geçireceğini açıklayan kahin Nicolas Aujula, bu kez salgının bitişi için tarih verdi: Koronavirüs 2022'ye kadar sürecek.

Onu özellikle 2019 yılında bulunduğu "Dünyaca ünlü bir kilise yanacak" kehanetiyle duymuştuk. Fransa'nın başkenti Paris'teki ünlü Notre Dame Katedrali'nin yanmasıyla gözler Aujula'ya çevrilmişti.

2Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi Koronavirüs salgını henüz ortada yokken böyle bir virüsün çıkacağına dair kehanetlerde bulunan Aujula, dünyada 1 milyondan fazla can alan ölümcül salgınla ilgili bir açıklama daha yaptı.3Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi"

Fanzine Official" adlı Instagram sayfasında yer alan haberde aşı çalışmalarıyla birlikte salgının 2021'de son bulacağı söylentilerinin aksine kahin Aujula, koronavirüsün 2022'de biteceğini söyledi.4Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi34 yaşındaki kahin, Çin ve Küba'daki depremleri, Londra'daki taksici protestolarını ve Justin adlı kamuya mal olmuş bir kişinin (Justin Trudeau, Kanada Başbakanı) içinde bulunduğu skandalı bilmişti.5Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi

Aujula'nın en çok ses getiren kehanetlerinden biri de Trump'la ilgili. Kahin, Trump,'ın 2020 seçimlerini kaybedeceğini ancak giderken sessizce gitmeyeceğini ve gidişinin büyük ses getireceğini ileri sürmüştü.

6Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi2019'un sonunda, 2020 yılının çok zor geçeceğini söyleyen Aujula, dünyanın dört bir yanında sokaklarda protesto gösterilerinin artarak devam edeceği kehanetinde bulunmuştu. Genç kahin, protesto gösterilerinin gittikçe kuvvetlenerek global bir harekete dönüşeceğini de öngörmüştü.7Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi

Güney Londralı olan Nicolas, ruhlarla bağlantıya geçtiğini ve doğaüstü görüş yeteneğine sahip olduğunu savunuyor.8Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi

Çocukluğundan beri böyle olduğunu belirten Nicolas Aujula önceki hayatlarında Mısır kraliçesi, Fransız devriminde bir öğretmen, hizmetçi, geyik ve aslan olarak yaşadığını da ileri sürüyor. Hatta başka bir evrende yaşadığını da iddia ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER