Oto Kiralama Hizmeti

Fleetmole araç kiralamak çoğu zaman araç satın almaktan çok daha karlı olabilir. Bunun nedeni ise kiralık araç fiyatları belirlenirken Bu bedeli aracın bakım temizlik arıza ya da hasar masrafları yedek araçla hemen değişimin yapılması vergi periyodik bakımlar sigorta gibi kalemlerin de dahil olmasıdır.

Oto Kiralama Hizmeti

Fleetmole araç kiralamak çoğu zaman araç satın almaktan çok daha karlı olabilir. Bunun nedeni ise kiralık araç fiyatları belirlenirken Bu bedeli aracın bakım temizlik arıza ya da hasar masrafları yedek araçla hemen değişimin yapılması vergi periyodik bakımlar sigorta gibi kalemlerin de dahil olmasıdır. Ayrıca Filo kiralama bu süreçler ile birey ya da şirket bazında uğraşmak zorunda olmamakta araç kiralamanın önemli avantajlarındandır. Öte yandan şirketlerin filolarında genel olarak en yaşlısı 2 ya da 3 yaşında olan fakat çoğunlukla da kilometresi oldukça düşük olan araçlar bulunur. Bu da kullanıcıya yeni model ve donanımlı bir araç kullanmanın rahatlığını ve ayrıcalığını sunar.

Oto Kiralama Avantajları

E ihale araç özellikle her gün bir araca ihtiyaç duymadan tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı olan bireysel kullanıcılar için Fleetmole araç kiralama hizmeti pek çok yönden makul bir çözümdür. Bireysel kullanıcılar için vergi bakımı sigorta ve hasar masrafları olmaksızın araç kullanmak son derece avantajlıdır. Bir başka deyiş ile yılın yalnızca bir ya da iki döneminde kullanacağınız bir araç için trafik sigortası kasko verdiler bakım ve onarımları düşünmeden yeni bir aracı kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Aynı durum uzun dönem araç kiralama hizmeti aranılan şirket ve kurumlar için de geçerlidir. Fleetmole araç kiralamak şirketler ve kurumlar açısından büyük avantaj sağlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER