Öz Sağlık İş Kadir Gecesi mesajı yayımladı

Hak İş Konfederasyon Öz Sağlık İş Van il başkanı Gökhan Öznur Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Öz Sağlık İş Kadir Gecesi mesajı yayımladı

VanHaber - Mesajında "Dünyanın Koronavirüs salgını ile mücadale ettiği bu dönemde Kadir Gecesi önemli bir fırsat Bu mübarek gecede tüm insanlığın sağlık ve huzuru için dua etmeyi unutamayalım" dedi.

Ümmet olarak başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının sonlarına yaklaşıldığını hatırlatan  Gökhan Öznur, bu güzel ayda bin aydan hayırlı Kadir Gecesi'ne ulaşmış olmanın ayrı sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Öznur "Bereket içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, bu güzel ayın manevi lezzeti de artık doruğa ulaşıyor. Özellikle de af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın heyecanı ve sevinci apayrı.

Bu gece, ümmetimiz ve tüm insanlık için çok önemli bir fırsat. Dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı bu özel geceyi çok iyi bir şekilde değerlendirmeliyiz.

Tüm dünyanın Koronavirüs salgını ile mücadele ettiği bu günlerde tüm insanlığın sağlık ve huzuru için de dua etmeyi unutamayalım. İnşallah en kısa zamanda ülkemiz ve insanlık bu beladan da kurtulacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER