Peker Yine Tehdit Etti: Şansınızı zorlamayın anlatırım

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından sonra twitter hesabından paylaşımda bulunan çete yöneticisi Sedat Peker, “Şansınızı zorlamayın” dedi.

Peker Yine Tehdit Etti: Şansınızı zorlamayın anlatırım

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Sedat Peker'in iddialarının odağındaki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım'a sahip çıktı. Erdoğan'dan üç hafta sonra gelen bu desteğin ardından Sedat Peker de sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

Peker şu paylaşımlarda bulundu: “Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye. Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın.Namussuzluk yapmayın, namussuzluk yapmayın. Benim anlatacaklarım dergilerde yazan gibi de olmaz, tüm detaylarıyla anlatırım. Namussuzluk yapmayın, adam gibi savaşın. Ben şehadet gömleğini giydim. Bundan sonrası Allah kerim. La galibe illallah. Adam gibi savaşırsanız, mert bir düşmanla karşılaşacaksınız. Eğer şeytanlaşırsanız, dünyadaki en büyük şeytanla karşılaşacaksınız.”

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakkı
hakkı - 4 hafta Önce

oooooooo Defne Samyeli ile hangi liderin yattığını biliyoruz da kimse ıspat edemedi. ooooo ulen Peker hadi öt. öt de millet tanısın o adamı.... ooooooooooo.....

SIRADAKİ HABER