Pudra Şekeri Çektim Dedi ve Serbest

Lüks araçta kokain kullandığına ilişkin görüntüler ortaya çıkan eski AKP'li Kürşat Ayvatoğlu, ifadesinde "Kokain değil, şaka amaçlı pudra şekeri çektik" dedi. Ayvatoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Pudra Şekeri Çektim Dedi ve Serbest

VanHaber - Lüks aracında uyuşturucu kullandığına ilişkin görüntüler ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. İfadesinde kokain kullandığını reddeden Ayvatoğlu, “Kokain değil pudra şekeriydi. Şaka yapıyorduk” dedi.

Kürşat Ayvatoğlu 'pudra şekeri çektim' dedi ve serbest bırakıldı

Ankaragazetecisi.com'dan Alican Uludağ'ın haberine göre; 26 Mart’ta gözaltına alınan ve AKP Genel Merkezi’ndeki işinden atılan Kürşat Ayvatoğlu, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından bugün Ankara Adliyesi’ne çıkarıldı. Soruşturma savcısı tarafından ifadesi alınan Ayvatoğlu, adli kontrol talebiyle nöbetçi sulh ceza hâkimliğine sevk edildi.

Nöbetçi hâkimlik, Ayvatoğlu’na haftada bir karakola imza vermesi ve yurt dışı çıkış yasağı şartıyla serbest bırakılmasına karar verdi.

"PUDRA ŞEKERİ ÇEKTİK" DEDİ

Kürşat Ayvatoğlu’nun ifadesine ankaragazetecisi.com ulaştı. Ayvatoğlu, ifadesinde kokain çektiği iddialarını reddederek, şaka amaçlı pudra şekeri çektiklerini öne sürdü:

Kürşat Ayvatoğlu 'pudra şekeri çektim' dedi ve serbest bırakıldı

“Görüntülerdeki sürücü koltuğunda oturan beyaz gömlekli kişi benim. Bu video, yaklaşık 2 yıl önce Kastamonu’da benim haberim olmadan çekilmiş. Yanımda bulunan ve sesi gelen şahıslardan ön koltukta oturan kişi, benim çocukluk arkadaşım D.O. isimli şahıstır. Yine arka koltukta videoyu çeken kişi ise arkadaşım U.K.’dir. Bu iki arkadaşım da Kastamonu’da ikamet eder. Görüntülerdeki benim burnuma çekmiş olduğum madde kesinlikle uyuşturucu madde değildir.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 00:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hafiziye
Hafiziye - 3 hafta Önce

Kokain oldu pudra şekeri buna inananin aklina tüküreyim

Haci osman
Haci osman - 3 hafta Önce

Ah adalet nasilda kisiden kisiye degisiyor vAllah don lastigi gibi oldun akepe nin adaleti

Baskale
Baskale - 3 hafta Önce

Ne guzel akepe artik pudra sekeri ile kafa buluyormus ben dolar kokusu saniyordum Allahim senin adaletin guzeldir

Mahoni
Mahoni - 3 hafta Önce

Memleket bu iki adaletsiz partinin eline geçmiş onlara her şey lebaleb serbest istedikleri gibi ülkeyi elerinde çeviriyorlar parsel parsel satıp parasını ABD ye yatırım yapıyorlar

vanlıı
vanlıı - 3 hafta Önce

Allaha havele ediyorum 2023 te hesabı sorulacakk Allahın izniyle

wanlı
wanlı - 3 hafta Önce

rezil ettiniz o gözelim ülkemi bırakın artık milletin yakasını ???

SIRADAKİ HABER