Rize’de Erdoğan’a soğuk duş!

Rize’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a protesto edildi.

Rize’de Erdoğan’a soğuk duş!

Rize’nin İkizdere ilçesinde açılması planlanan taş ocağına karşı mücadele veren yurttaşlar, bir dizi açılış için şehre gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi. Doğa nöbetini sürdüren yurttaşlar, Erdoğan’ı taşıyan konvoy önlerinden geçerken “Biz halkız, biz kazanacağız” ve “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam” sloganları attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün bir dizi açılış için memleketi Rize’ye geldi. İyidere-İkizdere yolu ve tünellerinin açılışını yapan Erdoğan, gece saatlerinde karayoluyla İkizdere ilçesine geçti. Bir süre sonra da Rize’ye geri döndü.

Rize’de Erdoğan’a protesto: Biz halkız, biz kazanacağız

Rize’nin İkizdere ilçesinde açılması planlanan taş ocağına karşı mücadele eden yurttaşlar Rize’ye dönüşü sırasında Erdoğan’ın konvoyunu “Direne direne kazanacağız”, “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam”, “Biz halkız, biz kazanacağız” sloganlarıyla protesto etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vansever
Vansever - 2 hafta Önce

Van'da belediyecilik yok şu anda. Sök-tak belediyeciliği var. Şehrimizin geleceği ile ilgili tek çalışma arıtma tesisi, o da bir türlü çalışmaya başlamadı. Baska da bir şey yok maalesef, herşeyi bozup tekrar yapıyorlar. İnşaat Ruhsatları zaten hayret edilecek düzeyde. Neredeyse evlerin balkonlarından diğer eve gidilecek kadar yakın binalar, yeşil alan neredeyse sıfır, site olayı bitti tamamen apartmana döndü. Neredeyse akköprü deresinin içine 7-8 kat ruhsat verecekler. Bu da kentin nasıl yönetildiğini gösteriyor maalesef.

SIRADAKİ HABER