Sedat Peker'den Ertuğrul Özkök'e: 100 bin dolar paramı aldın

Organize suç örgütü lideri olduğu suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, bu kez Ertuğrul Özkök hakkında çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu. Peker, kendisi hakkında yaptığı bir yalan haberi düzeltmesi için avukatı aracılığıyla Özkök'e ulaştığını ve Özkök'ün haberi tekzip etmek yerine söz konusu düzeltmeyi reklam ilanı olarak yayımladığını, bunun için de 100 bin dolar aldığını söyledi.

Sedat Peker'den Ertuğrul Özkök'e: 100 bin dolar paramı aldın

Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gazeteci Ertuğrul Özkök ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peker, Özkök'ün "Ben sadece patronum Aydın Doğan'dan prim aldım" ifadeleriyle iddialarını doğruladığını ifade ederek, "Sana niye bu primi verdi patronun? Bu sorunun cevabı, patronun olan Aydın Doğan'ın o tarihten sonra devletten aldığı kıyak ihalelerde gizli" dedi.

'100 BİN DOLAR PARAMI ALDIN'

Peker; kendisi hakkında yaptığı bir yalan haberi düzeltmesi için avukatı aracılığıyla Özkök'e ulaştığını, Özkök'ün haberi tekzip etmek yerine söz konusu düzeltmeyi reklam ilanı olarak yayımladığını ve bunun için 100 bin dolar para aldığını söyledi. 

Peker'in paylaşımları şu şekilde:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER