banner97

Selda Bağcan: Üç defa hapse girdim, her girişte çıplak arandım

AKP'li Özlem Zengin'in "Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder, bir sene beklemez" sözlerinin ardından sanatçı Selda Bağcan'dan açıklama geldi. Üç defa hapse girdiğini belirten Bağcan, "Her girişte çıplak arandım. Anlamak istemeyenlere duyurulur" dedi.

Selda Bağcan: Üç defa hapse girdim, her girişte çıplak arandım

VanHaber - Sanatçı Selda Bağcan, şarkılarından dolayı üç defa hapse girdiğini açıkladı. Bağcan, "Her girişte çıplak arandım" dedi.

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in çıplak aramaları reddederek "Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder, bir sene beklemez" sözlerinin ardından Selda Bağcan Twitter hesabından açıklama yaptı.

Bağcan paylaşımında, "Şarkılarımdan dolayı üç defa hapse girdim. Aynı şarkılar şimdi dünyada meşhur oldu. Ve ben her girişte çıplak arandım. Anlamak istemeyenlere duyurulur" ifadelerini kullandı.

AKP'li Özlem Zengin, Meclis'te gündeme gelen çıplak arama açıklamalarına ilişkin konuşmuştu.

Çıplak arama yapılmadığını savunan Zengin, "O dediğiniz yerde böyle bir şey olmadı. Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder, bir sene beklemez. Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez. Bu kurgusal bir harekettir. Biliyoruz ki size ve o kadınlara bir aferin geldi" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlıı
vanlıı - 6 ay Önce

akpli zengin Sow peşinde Allaha havele ediyorum u taktığı örtüde seni kurtarmıcak akp yalakası işimin gücünüz sowwww

Adalet
Adalet - 6 ay Önce

Sanatçı görünümlü PKK sevdalıları sizi.

Devran
Devran - 6 ay Önce

Ne yani d..... yi pamuklara saracak değil ya DEVLET...

Tesubali
Tesubali @Devran - 6 ay Önce

Ne oldu tesubali söyle bakalım yaprağımın yeşili

Tesubali
Tesubali @Devran - 6 ay Önce

Devran denen şahıs sana dokunuyor ondan rahatsızsın

SIRADAKİ HABER