Tepkiler Sonrası Volkan Uzun tutuklandı

Çankaya'nın Küçükesat semtinde köpeğe cinsel istismarda bulunup, eziyet ederek ölümüne neden olan ve 9 ayrı suç kaydı bulunan Volkan Uzun, sosyal medyadan gelen yoğun tepkilerin ardından yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Tepkiler Sonrası Volkan Uzun tutuklandı

VanHaber - Ankara Eminyet Müdürlüğü, "Çankaya'nın Küçükesat semtinde köpeğe eziyet ederek öldürüldüğü iddiasıyla suçlanan ve 9 ayrı suç kaydı bulunan Volkan Uzun'un tutuklandığını" duyurdu.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"Bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarından bir köpeğe eziyet edilerek öldürüldüğü yönünde yapılan paylaşımlarla iligli aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur:

22.07.2020 günü ilimiz Çankaya ilçesinde meydana gelen olayla iligli 9 ayrı suç kaydı ve aranması olan şüpheli V.U. yakalanarak gözaltına alınmış, 23.07.2020 günü cezaevine tesim edilmiştir."

Volkan Uzun'un "köpeğe tecavüz ederek öldürdüğü" dün akşam sosyal medyada gündeme getirilmişti.Uzun polis tarafından gözaltına alınarak Küçükesat Karakolu'na götürülmüş ve sorgusunun ardından serbest bırakılmış, pek çok hayvansever karakol önünde toplanarak tepki göstermişti. sosyal medyada #VolkanUzunTutuklansın etiketi Türkiye gündemine oturmuştu

YORUM EKLE
YORUMLAR
engin
engin - 10 ay Önce

Allahbelanı versin sen nasıl bir yaratıksın ya

Gürcan başol
Gürcan başol - 10 ay Önce

Ona ceza evinde sorarlar infazı yakındır inş

İnsanlık bitmiş
İnsanlık bitmiş - 10 ay Önce

Köpeğe kurban olsun pislik.

SIRADAKİ HABER