Türkmenoğlu: Van'da Belediyecilikte tarih yazmak istiyoruz

Ak Parti Van İl başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van'da Ak Parti Belediyeciliği ile tarih yazmak istiyoruz dedi.

Türkmenoğlu: Van'da Belediyecilikte tarih yazmak istiyoruz

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Başkanlığında düzenlenen haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantısına Mileltvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahad Arvas'ın  katılımlarıyla başladı
AK Parti  binasında yapılan Yönetim kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu" Cumhurbaşkanımız ve kurucu Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu "Gönül seferberliği " kapsamında hareket ederek, Van'da AK Parti belediyeciliği ile tarih yazmak istiyoruz" dedi. 
" Bu memleketin yegane sahibi AK Kadrolardır" vurgusunu yapan Başkan Türkmenoğlu" Bugün büyük bir gururla 19 yıldan bu yana iktidarımız, devasa hizmetlerle dünyada tarih yazdı. Bizler bu hizmetler ışığında yürüyerek, kentimize daha büyük projelerin gelmesini sağlayacağız. Tecrübeli teşkilatlarımızla beraber, kentimizin  hasret kaldığı AK Belediyecilik hizmetlerini 2023'ün ilk virajında getirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı. 
"İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR"
İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu,  toplantıda " Teşkilatlar Başarıya giden yolda öncü rol oynar, Bizler el ele gönül gönüle vererek, Cumhurbaşkanımızın davasına omuz vermeliyiz. Bu dava tüm dünya mazlumların davasıdır. Bu davaya inanmak başarmanın  yarısıdır.Karşılıksız olarak emek verdiğimiz bu yol yarınlarımızın kurtuluş reçetesidir. 
"HİZMET AK KADROLARIN İŞİDİR" 

Bizler siyasete ideolojik olarak bakmıyoruz. Tam anlamıyla  hizmet partisiyiz. Memleket olarak ideolojik davranan HDP zihniyetinde kurtularak, yeni ve akılcı hizmetlere AK Belediyecilik ile  öncülük etmeliyiz. Bu arada 2002'den bu yana yaptığımız hizmetlere gölge düşürecek dedikoduları da ayrıca bertaraf etmeli, Van için, Türkiye için kenetlenerek bir bütün olmalıyız. Vanımızı Gazi Mecliste temsil eden seçilmiş 3 Milletvekillerimizle beraber, AK hizmetler için çalışıyoruz. Allah ülkemizin istikbaline zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin. Rabbim bizleri iç ve dış güçlerin  şerlerinden korusun" diyerek önemli mesajlar verdi.
MİLLETVEKİLİ ARVAS" SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN" 
T.B.M.M'nin ara vermesiyle Van teşkilatlarıyla sahada aktif çalışmalar yapan Van Milletvekili Abdullehad Arvas, bugün yapılan İl Yönetim Kurulu Toplantısında konuşarak "Bizler kadim şehrimiz için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk, Sefer bizden zafer Allah'tandır" diyen Arvas" Bizleri hür iradeleriyle seçen hemşehrilerimizin teveccühlerine mazhar olduk. Şeffaf ve ilkeli siyaset yaparak, hizmet ediyoruz. Teşkilatlarımızla beraber köy, köy, kasaba, kasaba, mahalle, mahalle dolaşarak 19 yıllık iktidarımızın getirdiği hizmetlerin sunumlarını iyi yapmalıyız" ifadelerini kullanarak gayretli, çalışmalarından dolayı İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve teşkilatlara teşekkür etti.
Ardından konuşan Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar," Bizler AK Parti teşkilatları olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de  da daha güçlü olmalıyız" diyerek şu ifadelere yer verdi. 
"AK PARTİ HÜKÜMETLERİ ÜLKEYİ HİZMETLERLE TANIŞTIRDI" 
Cumhuriyet tarihinde ilklere imza atan bir partiyiz. IMF'nin kontrolünde olan  bir Ülkeyi sırtlayarak devasa hizmetlerle bugünlere getiren halkın kahramanı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Van'ın göbeğinde yıkık dökük hizmet veren veren hastaneleri geride bırakarak, beş yıldızlı otel konforunda hastane yapılan  günleri gördük. Çok şükür hem ülke olarak hem de Van olarak vatandaşlarımıza yakışan hizmetler dünyaya örnek oldu" ifadelerini kullanan Gülaçar, Bugün vefat eden Kıbrıs gazisi ve  Belediye eski meclis üyesi Reşat Aktoğ başta olmak üzere geçmişte AK Partiye  hizmet eden  şu an hayatta olmayanlar için okuduğu Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra toplantı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2021, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahoni
Mahoni - 2 ay Önce

Atın biri çıkmış diyorki reisin danışmanı Suriyeliler olmassa ülke ekonomisi çöker israil yahudisi suriyeliler işlemediği suç kalmadı adaletsizler

Hizmet ve yatırımlar, proje ve çalışmalar
Hizmet ve yatırımlar, proje ve çalışmalar - 2 ay Önce

Cadde cadde, sokak sokak,semt semt, mahalle mahalle, köy köy, kasaba kasaba, ilçe ilçe dolaşarak yüzlerce kilometre asfalt yapılmalıdır. Asfaltsız yol kalmamalıdır. Çarşılar gıcır gıcır, yerleşim yerleri pırıl pırıl, göl ve doğamız tertemiz olmalıdır. Onlarca yeni park yapılmalıdır. Edremit'ten kampüse kadar sahil şeridi ve yeşil alanlar yapılmalıdır. Kocaman ve modern bir otogar yapılmalıdır. Otoparklar yapılmalıdır. Semt pazarları yapılmalıdır. Yüzlerce dönümlük park ve yeşil alanlar yapılmalıdır. Köprülü kavşaklar yapılmalıdır. Geniş bulvarlar, onlarca kilometre kaldırım, yeni yeni refüjler, çok sayıda kavşaklar yapılmalıdır. Onlarca kilometre yeni yol ve güzergahlar açılmalıdır. Sahiller, dereler ve kanallar temizlenip ıslah edilmelidir. Yeni yüzme alanları oluşturulmalıdır. Yeni mesire ve piknik alanları oluşturulmalıdır. Şehir yeşille buluşturulmalıdır. Gölümüz maviye, mahallelerimiz yeşile kavuşmalıdır. Derelerimiz de kanallarımız da tertemiz olmalı, pırıl pırıl akmalıdır. Tarihi mekanlar restore edilmelidir. Tarihi ve doğal mekanların yolları geniş asfalt yollar olmalıdır. Edremit'te, Tuşba'da, İpekyolu'nda ve diğer on ilçede de onlarca, yüzlerce hizmet ve proje hayata geçirilmelidir. Hizmetlerin gitmediği bir tek sokak bile kalmamalıdır. Heyetler yerine hizmetler gitmeli, projeler gitmeli, yatırımlar gitmeli. Kurumların tamamı aktif olarak kendi çalışmalarıyla 13 ilçeyi ve yüzlerce köyü, bir milyondan fazla insanı memnun etmeli. İnsanlar her yerin çehresinin değiştiğini, şehrin her yanının pırıl pırıl ve tertemiz olduğunu görmeli, milyar liralık yüzlerce hizmet ve çalışma hayata geçirilmeli. Marka belediyecilik budur. Bunlar yapılırsa marka belediyecilik olur. Sözle değil icraatla vanlıları memnun etmek, istihdam alanları oluşturmak, sanayiyi ve turizmi ciddi anlamda geliştirmek, tarımı ve hayvancılığı kat kat arttırmak, vanı ve ilçelerini modernleştirmek, şehri düzene sokmak, yerleşim yerlerini sorunsuz ve güzel bir hale getirmek yapılacak tek yoldur. Van'ın Artos Dağı kadar eksikleri var, ihtiyaçları var, beklentileri var, sorunları var.

Vatan sever
Vatan sever - 2 ay Önce

Akp nin siyaseti bu kadar bunların dini imanı para İsrail bu iki partiden daha merhametli

SIRADAKİ HABER