Uluslararası anket firmasından çarpıcı Türkiye anketi

Uluslararası anket şirketinin çarpıcı Türkiye anketi Cumhur İttifakı’nı şoka uğrattı!

Uluslararası anket firmasından çarpıcı Türkiye anketi

VanHaber - Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Avrasya Araştırma şirketine dayandırdığı anket sonuçlarını açıkladı.

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye’de olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı CHP‘li Mansur Yavaş arasında yapılan anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

11-14 Nisan tarihleri arasında yapılan anket çalışmasında olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde; Erdoğan, İmamoğlu ve Yavaş arasında yapılan seçimde her iki ismin de Erdoğan’ı geçtiği görüldü.

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak seçimde vatandaşın yüzde 61,4’ü İmamoğlu derken, yüzde 38,6’ı Erdoğan dedi.

Yine aynı ankette Mansur Yavaş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak olası bir seçimde vadandaşın yüzde 61,1’i Yavaş’ı seçerken, yüzde 38,9’u Erdoğan’ı seçti.YORUM EKLE
YORUMLAR
Dizooo
Dizooo - 6 ay Önce

Dizo olmasında kim olrsa olsun

Mahoni
Mahoni - 6 ay Önce

İnşAllah Allah sesinizi duysun millet olarak evimize AŞ ekmek götüremiyoruz bir an önce defolup gitsinler ülke olarak refaha kavuşuruz inşAllah

Tbt
Tbt - 6 ay Önce

O günü görürüz inşAllah

SIRADAKİ HABER