Van Ak Parti'den Afişli Uyarı...

AK Parti Van İl Başkanlığı, Covid - 19 virüs salgını ile mücadeleye katkı sunmak amacıyla vatandaşları astıkları afişlerle uyardı.

Van Ak Parti'den Afişli Uyarı...

VanHaber - Konuyla ilgili bilgi veren AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van'ın en büyük üyesi bulunan siyasi yapısı olduklarını ve toplumsal konularda vatandaşları uyarmayı bir görev bildiklerini söyledi. Covid - 19 virüs salgını ile mücadeledr  devletin ve hükümetin dünyaya örnek olacak çalışmalar ortaya koyduğunda dikkati çeken Türkmenoğlu," İl Başkanlığı olarak bizler de partimiz adına hazırladığımız afişleri şehrin çeşitli noktalarına asarak vatandaşlarımızı temizlik, hijyen, maske ve mesafe konularında daha dikkatli olmalarını istedik. Hastalığa yakalanma riski iz kadar, hastalığı bulaştırma durumumuz da var. Bu konuda özellikle vicdani rahatsızlık yaşamamak adına çok daha dikkatli olmamız gerekiyor. İnşallah en kısa süre içerisinde bu virüs belasından her ferdimizin fedakarlığı ile kurtulacağız" dedi.

AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ve üzerinde temizlik. Maske ve mesafe konularında uyarıların bulunduğu afişler, kentin çeşitli noktalarına asıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Selim seven
Mehmet Selim seven - 9 ay Önce

Virüs süründürür ama akp yaptığı zulüm oldurur aciz acccc

JİRKİİ
JİRKİİ - 9 ay Önce

vAllah ülkeyi öyle bi hale getirdiniz parti olarak zaten bu halkk ölmüşş

slima  al
slima al - 9 ay Önce

En büyük üyeye sahıpsenız neden 3 millet vekılınız var bunu anlıyamadum açıklarmısın yoksa bebeklerımı üye yapmışsınız oy kullanamıyorlar

Ferdi yildiz
Ferdi yildiz - 9 ay Önce

Sanki vana bir faydanız var.Hepiniz Aynısınız Allah fakir işsizlere yardım.etsin Ben asgari ücretle calisiyorum. Geçinemiyorum. Ne olacak milletin sonu

SIRADAKİ HABER