Van'da Bayram Denetiminde Ortalık Karıştı: 3 Yaralı

Van’da Kurban Bayramı öncesi denetimi yapan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri ile esnaf arasında gerginlik çıktı. Gerginlikte ilk belirlemelere göre 1 ağır olmak üzere 3 zabıta memuru yaralandı.

Van'da Bayram Denetiminde Ortalık Karıştı: 3 Yaralı

VanHaber - Kurban Bayramı öncesinde İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde denetim yapan Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerine, kuralları hiçe sayarak kentin düzenini bozan seyyar satıcılar ve semaverciler tarafından saldırı yapıldı.

Çıkan arbedede 1 zabıta memuru ağır yaralanırken 2 zabıta memuru da hafif şekilde yaralandı. Yaralı zabıta memurları, mesai arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılırken, yaşanan arbede sonrası polis caddede geniş güvenlik önlemi aldı.

Saldırıya uğrayan mesai arkadaşlarının hastanede tedavisinin devam ettiğini belirten Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinç, Halkın sağlığını hiçe sayan seyyar satıcı ve semavercilere fırsat vermeyeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 01:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 10 ay Önce

Burada bir sucul varsa belediyedir önceleri musade etmeyecektin önce izin veriyor sonra kaldırıyorsun alıştırdın adamları bir ara sokağa bir araba park edemiyoruz kahve hanelerin masa sandalyesinden şimdide bunları kaldır kaldıra bilirsen tabi alıştılar artık

fgdf
fgdf - 9 ay Önce

yapanın ellerine sağlik

vanlı
vanlı - 10 ay Önce

esnaf değil Zabıtaya ile semaverci çeteler saldırdı. Semaverci çeteler bu şehrin belası oldu.

Köy kent
Köy kent - 9 ay Önce

Köyden Farkı olmayan Van. Esnaf ahlaklı insan olur. Ve önce insan sonra esnafa olur olunur. Van'daki esnaf, hem kaldırımı hemde yolu işgal eden, ve üstüne üstelik t,,,,ik yapıyorlar. Bunları bu hale getiren de siyasettir. Oy için halkın başına bela ettiler. Kaldırımda yürüyemezsin, arabanı park edemezsin. Yok böyle bir dünya ya

SIRADAKİ HABER