Van'da Belediye Başkanına bıçaklı saldırı: 1 Ağır Yaralı

Van'ın Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer bir açılış için gittiği kilit taşı fabrikasında bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırıyı başkan ve koruması hafif sıyrıklarla atlatırken, şoförü ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Van'da Belediye Başkanına bıçaklı saldırı: 1 Ağır Yaralı

VanHaber - Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Gevaş futbol sahası yanındaki kilit taşı üretim fabrikasını gezdiği sırada, T.S. isimli kişinin saldırısına uğradı.

"FABRİKA AÇMAYA HAZIRLANIYORDUK"

Saldırıda şoförünün bıçakla yaralandığını ifade eden Başkan Sezer, “Kilit taşı fabrikasını açmaya hazırlanıyorduk. Ben de son hazırlıkları incelemek için gitmiştim. O sırada bize saldırdı. Saldırıda şoförüm Ünal Çelebi aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı." dedi.

"MENFAAT TEMİN EDEMEDİĞİ İÇİN"

Şoförü Çelebi'nin durumunun kritik olduğunu belirten Başkan Sezer, "Şu an hayati tehlikesi devam ediyor. Ben ve polis korumam ise hafif sıyrıklarla atlattık. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle bizler hastaneye gittik. Şahsın bizden menfaat temin edemediği için saldırdığını düşünüyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Edremitt
Edremitt - 11 ay Önce

Admin ekmeğini elinden almış olmayasın hep milletin ekmeği işin ile müşkül oldunuz başkan beyy

Cicekli
Cicekli - 11 ay Önce

Senin ve partin akp insanları kutuplastirip insanları ekmeğinden işinden etmiş siniz

gevaşlı
gevaşlı - 11 ay Önce

beledeyiyi s.....şirketi yaparsan damadını söför yaparsın akrabalarını amir yaparsan gevaşa hizmet yok akrabaya var doğal gaz sözü ne olduu 2 sene oldu civi bile cakan yok gevaş 5 sene daha geri gitti Allah bunun hesabını sorar er yada gec

Metin duman
Metin duman - 11 ay Önce

İftira at izi kalsın kardeşim adamı işinden asından etttiniz şimdi başka bahane sonmayin

Yav he he
Yav he he - 11 ay Önce

Şoföre geçmiş olsun —-Murat Sezer alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste sen sabret seyret ah aldın zulüm ve iftira ettin daha iyi günlerindir

Garibanın sesi
Garibanın sesi - 11 ay Önce

Başkan sen o kadar ah aldın kim bilir bunun iç yüzü ne. Gerçekleri söylemek işinize gelmiyor değil mi . Siz ak partinin yüz karasısınız. Ak parti senin gibiler yüzünden ilerleyemiyor

Westani
Westani - 11 ay Önce

Başkan ve saldırıda bulunan, aynı kişinin torunları. Yakın akraba.

Emre okan
Emre okan - 11 ay Önce

Değerli yorumcumuz, tüm görüşlere eşit mesafede durmakla birlikte; küfür, hakaret, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla!


SIRADAKİ HABER