Van'da Bir Araca Bombalı Saldırı: 1 korucu yaralı

Çaldıran İlçesi Yukarıyanıktaş Mahallesi Tavşan Tepe Mevkiinde bir araca yapılan EYP'li saldırı sonrası bir korucu yaralandı.

Van'da Bir Araca Bombalı Saldırı: 1 korucu yaralı

Vanhbr - Çaldıran ilçesinde yapımı devam eden üs bölgesi yakınlarında meydana gelen patlamada 1 korucu yaralandı. Yaralı korucu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi hastanesine kaldırıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Çaldıran ilçesi Yukarıyanıktaş Mahallesi Tavşan Tepe Mevkiinde yapımı devam eden üs bölgesinin inşaat alanında nöbet tutan korucuların nöbet değişimi için giden aracın geçişi sırasında patlama meydana geldi.

Patlamada 1 korucu yaralandı. Yaralı korucu önce Çaldıran Devlet Hastanesine, ardından da helikopterle Van YYÜ Hastanesine sevk edildi.

Patlama ardından bölgede operasyon başlatıldığı kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 11 ay Önce

Niye manşetten vermiyorsunuz bu haberi. Öylede bir yazmışsınız ki yoldan geçerken su borusu patlamış gibi patlayıcı nedir kim bırakmış çok masum bir haber olmuş.O çok demokrat ,hak hukuktan, adaletten bahseden yorumcular nerede.

van
van - 11 ay Önce

Sanki haberi mi gizlemisler yazmislar iste ne bekliyorsun erdal denen amaci belli sahis .yapanda sanki yaodim mi diyor sanki herkes bilmiyor mu tum haberler vermiyor mu.ama sen alismissin senin izledigin yandas yalaka site ve tv kanalarini saniyorsun her habercide onlar gibi o sizin isimiz yani kisacasi gizlemek farkli gostermek gercekleri saptirmak yalakalik yapmak

Erdal
Erdal - 11 ay Önce

Kİnin nefretin düşmanlığın öyleki yine Haberle ilgili yorum yapmamışsın, adı vanlı kendisi vanlı olmayan arkadaş

SIRADAKİ HABER