Van'da bir doktor koronadan hayatını kaybetti

Iğdır Devlet Hastanesi'nde görev yapan Uzman Doktor Emin Akyıldız, tedavi gördüğü Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Akyıldız'ın tabutunu meslektaşları sırtladı.

Van'da bir doktor koronadan hayatını kaybetti

VanHaber - Iğdır Devlet Hastanesi'nde görev yapan Uzman Doktor Emin Akyıldız, tedavi gördüğü Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Akyıldız'ın tabutunu meslektaşları sırtladı. 

Iğdır Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak görev yapan Emin Akyıldız, korona virüse yakalandığı için Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Burada yapılan tedaviye rağmen Emin Akyıldız kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BAŞHEKİM ÇELİK VE MESLEKTAŞLARI UĞURLADI

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinden yapılan açıklamada, “Hastanemizde korona virüs tedavisi gören Iğdır Devlet Hastanesi Uzman Doktoru Emin Akyıldız vefat etmiştir. Merhum doktoru son yolculuğuna hastanemiz Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve meslektaşları uğurladı. Ailesinin ve sağlık camiamızın başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin” denildi.

EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYDI

Uzm. Dr. Emin Akyıldız’ın 65 yaşında, evli ve 2 çocuk babası olduğu, yıllarca Iğdır’da hizmet verdiği ve halk tarafından da çok sevilen bir doktor olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER