Van'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri değişiyor! işte yeni isimler

Son olarak İstanbul’da görev yaptıktan sonra Van İl Milli Eğitim Müdürü olarak Van’a atanan Nurettin Aras’ın teşkilatlanma ve kadrolaşma süreci başladı.

Van'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri değişiyor! işte yeni isimler

Göreve başladıktan sonra teşkilat şemasında bir değişiklik yapmayan ve yardımcılıklar ile ilçe milli eğitim müdürlüklerinde yeni atamalar yapması beklenen Aras’ın atayacağı isimler belli oldu. Şehrivan Gazetesi’nin edindiği bilgilere göre ilk değişiklikler müdür yardımcılıklarında olacak.

Edinilen bilgiye göre İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Şahin Uçkan yerine Harun Kutlu atacak.

Yine, İpekyolu ile Tuşba ilçe milli eğitim müdürlerinin karşılıklı olarak yer değişikliği yapacağı yönünde bir karar aldığı öğrenilirken diğer ilçelerdeki atamaların bazıları ise şu şekilde;

Gürpınar ilçe milli eğitim müdürlüğüne Yüksel Zorlu Gürpınar, Özalp ilçe milli eğitim müdürlüğüne İbrahim Şirazi, Başkale ilçe müdürlüğüne ise İsmet Samsa atanacak. Şehrivan 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2023, 01:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 hafta Önce

Herkes kendi ekibini kuruyor. En çok Harun KUTLU ya sevindim. Çok mükemmel bir kişilik.

Mehmetsena Bilici
Mehmetsena Bilici - 2 hafta Önce

Muradiye ilçemize sıra ne zaman gelecek, kadrolaşma ya son verilmeli bazı kamu kurumlarında yirmi yıldır aynı kişileri görüyoruz bunlar artık yorulmuş kendi evlerinin arka bahçesi gibi kullanıyor acilen değişim şart.

SIRADAKİ HABER

banner85