Van'da Kapıköy'ün açılması için dua edildi

Van Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kapıköy Sınır Kapısı'nın giriş çıkışlara açılması için dua edildi.

Van'da Kapıköy'ün açılması için dua edildi

Van Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kapıköy Sınırı'nın insan geçişlerine açılması için dua edildi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Çeliktaş başkanlığında bir araya gelen Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite Üyelerinin de katılımıyla, Kapıköy Gümrük Kapısı'nın açılması için basın toplantısı akabinde dua okunması etkinliği düzenlendi.

Toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva,, Kapıköy Gümrük Kapısı'nın Van için büyük öneme sahip olduğunu belirterek, kentin ekonomisini doğrudan etkilediğini ifade etti.

Basın metnini okuyan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Çeliktaş ise, "Kapıköy Gümrük Kapısı ivedilikle pandemi kuralları çerçevesinde gerekli tedbirler alınarak açılmalıdır. Bugünkü etkinliğimiz asıl amacı budur." dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Yardımcısı Fevzi Çeliktaş öncülüğünde dua edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sadrettin  GÜVENER
sadrettin GÜVENER - 2 ay Önce

Bebek gelişimi için 6 ay süt emzirme SÜRESİNİ derhal 12 ay çıkarılmasını düşünüyorum.bu gürdüklerimin karşısında....Allah size akıl fikir versin.Neymiş Kapıköy gümrük sınır kapısını açılmasın için düşündükleri çare ...DUA. imiş. [Orda bulunan basın emekçilerini tenzih ediyorum.]
MEVCUT SİSTEMİN BÖLGE HALKINI AÇLIKLA TERBİYE ETME POLITIKASDIR. 20 YILDIR Dilocu.Alican.Esendere.Derecik.Cılvegözü.Karkamış ve diğerleri zaten 20 yıl yıl önce açıktı.Onbinlerce insan geçimini sağlıyordu...Bakalım 20 yılda bilerek ve istiyerek nasıl kapatıp bu gümrük sınır kapılarını İŞLEVSİZ hale getirdiler.Şöyle önce 1 ci sınır kapısı gümrüğü dediler.yok 3 sınıf kapısı gümrüğü dediler olmadı. bu sefer iç gümrük dediler olmadı. hadi dış gümrük yapalım ve benzeri taktiksel tarzlarla bölge insanları uyutup durdular.Bazı STO başkanları sizler neyin peşındesiniz.yer mevkı koltuk mu.zaten oturuyorsunuz....Daha fazla kendinizi komik hale getirmeyin ve gerçekleri görün...

vanlıı
vanlıı - 2 ay Önce

tayip babaya gidenn hal olurrr yalakacılar

SIRADAKİ HABER