Van sosyal medya derneğinin yeni başkanı Elasan oldu

Van'da 2020'de faaliyetlerine başlayan Van sosyal medya derneği Vanlı iş insanı Elasan'a emanet

Van sosyal medya derneğinin yeni başkanı Elasan oldu

VanHaber - 2019 yılında kurulan Van sosyal medya derneği 30. 12. 2020 tarihinde olağanüstü seçim kararı alarak erken seçime gitti. Tek aday olarak seçime giren Metin Elasan oy birliği ile yönetim kurulu Başkanlığına seçildi.

Van sosyal medya derneği yönetiminde liste açıklandı.

Van sosyal medya derneği başkan  yardımcılığına Muhammed Haşim TOPGAÇ ve Nuri MAYSAN, Genel sekreterliğine Coşkun Şafak AYGÜN ve Saymanlığa Doğan ŞEN seçildi.


Van sosyal medya derneği hakkında açıklamada bulunan Vanlı iş adamı Metin Elaslan,"Kuruluş sebebimiz; başta Van ilimiz olmak üzere, bölgede bulunan güzellikleri doğa ve kültürler zenginlikleri tüm toplumda yer etmek ve bunu en iyi şekilde vatandaşlarımıza yansıtmaktır. İlmiz ve bölgemize sosyo ekonomik katkıda bulunmak bölgemizi ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir. 

Bununla birlikte kirli kimliksiz illegal fake bir ortam haline gelmiş olan bilgi kirliliğinin hat Safa’da olduğu bir yapı haline gelmiş yalan ve sahte hesaplarla kanunlar çerçevesinde mücadele etmek, 18 yaş altı çocuklarımızın itiraf sayfaları adı altında istismar edilmesine karşı mücadele etmek ve başka isimler altında ilimiz ve bölgemizi kötülemek, insanları yalan yanlış söylemlerle bulunalar adeta provokasyon içinde olan kişilerle kanun çerçevesinde olabildiğince azami gayret ederek mücadele etmek olacaktır.

Ayrıca ilimiz ve bölgemizde yapılması gereken eksik hizmetlerin takibi ve önerileri için birer hizmet neferi olarak çalışmak yapılması gereken hizmetlerin takipçisi olmak ve bu konuda sosyal aktivitelerimizi kamuoyunu bilgilendirecek doğru tespitlerle devamında ilimizin mülki idare amirleriyle sürekli olarak itibarat içinde ortak çalışmalar yapacağız."dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER