Van’da ‘İnşaat Yapı Dekorasyon Fuarı’ sona erdi

Van'da İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından 10’uncusu düzenlenen 'Van İnşaat, Yapı, Dekorasyon ve Emlak Fuarı' sona erdi.

Van’da ‘İnşaat Yapı Dekorasyon Fuarı’ sona erdi

İpekyolu Expo tarafından 19-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen ‘İnşaat yapı dekorasyon ve emlak’ fuarı sona erdi.

Fuarla ilgili VanEkspres’e konuşan İpekyolu Expo Fuar A.Ş. Yetkilisi Veysi Uygun, fuarın genel anlamda iyi geçtiğini ifade ederek, bu anlamda Van halkına teşekkür etti. Hafta sonu yoğun geçen fuarın hafta içi biraz daha düşük geçtiğini aktaran Uygun, “Doğu bölgemizde iki ilde inşaat fuarı yapılıyor. Van Türkiye’de 10. Yapılan 2. Fuar olma özelliğini de taşıyor.  

4 gün süren fuarımız 72 firma 120 marka sergilendi.İran Hoy, Tebriz ve Erdebil, illerinden  heyetler 2 gün fuarımızı gezdiler. Çevre şehirlerden çok sayıda davetli ve alım heyetleri fuarımızı ziyaret etmişlerdir. Ciddi bağlantılar kuruldu firmalarımız ise fuardan memnun ayrıldıklarını gözlemledik.

İnşaat fuarı beraberinde 67 sektörü direk etkileyen tek sektördür. Sektör fuarlarında hedefimiz 10 bin biz bu sayıyı yakaladık.

Firmaların bu yıl katkısı büyüktü. İl dışından Ankara, Elazığ ve Diyarbakır’dan firmalar vardı. Doğru iş yaptığımıza inanıyoruz 2023’te bu işi daha güçlü özel standlarla karşınızda olacağız.

Fuarımız Ticari bir köprü görevi gördü. STK’lardan Fuarlarımıza ilgi bekliyoruz. Katkısı olanlara da ayrıca teşekkür ediyoruz.

 2022 programımızda sürpriz fuarlarımızda olacak, bunun yanında Türkiye’nin en büyük 3. Uluslar arası Turizm fuarını yapacağız.

 Türkiye’de az sayıda yapılan Sağlık fuarına sahne olacak Van Fuar ve kongre merkezinde gerçekleştireceğiz. Destek ve ilgisinden dolayı VanEkspres’e de Teşekkürler  ” dedi.

 Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 00:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER