Van’da uçak seferleri çözüm bekliyor!

Van’da son dönemlerde gündeki yerini koruyan uçak seferleri sorunu devam ederken, vatandaşlardan da tepkiler ardı ardına geliyor. Birçok çağrıya rağmen soruna çözüm bulunmazken, kentin önemli iş insanlarından biri olan Feridun Irak konuyu bir kez daha gündeme getirerek, 1 milyon 200 bin nüfusu olan Van’ın uçamadığını söylerken, Ankara’ya sadece bir sefer olduğunu belirtti.

Van’da uçak seferleri çözüm bekliyor!

Son zamanlarda Van’da tartışılan uçak seferleri sorunu devam ediyor. Uçak seferlerinin az olduğu ve insanların seyahat etmekte zorlandığı kentte sorun çözülmez bir hal alırken, vatandaşlardan da tepkiler ardı ardına geliyor. Geçtiğimiz günlerde ise sosyal medyada gündem olan uçak sorununa birçok kesim tarafından tepkiler yağsa da çözüm odaklı adımlar halen atılmadı. Kurban Bayram’ın yaklaşmasıyla insanların uçaklarda yer bulması imkansız hale gelirken, kentin önemli isimlerden biri olan Feridun Irak da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sorunu bir kez daha eleştirdi.

IRAK, UÇAK SEFERLERİNİ BİR KEZ DAHA GÜNDEME TAŞIDI!

İş İnsanı Feridun Irak sosyal medya hesaplarından eleştirilerde bulunurken birçok sorunu gündeme taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de yine uçak seferlerini gündeme taşıyan Irak, bir kez daha uçuş sorununa dikkat çekerek, şunları söyledi: “Elazığlı, Erzurumlu uçakla ulaşımda sorun yaşamıyor. Milletvekilleri yöneticileri güçlü olunca yeterli uçak seferleri de oluyor. 1 milyon 200 bin nüfusu olan Van uçamıyor. Ankara’ya günde sadece bir sefer var. Acil hasta çocuk arabayla Ağrı’ya, oradan Ankara’ya uçmak zorunda kaldı.” Sehrivan
 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2022, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER